דף הבית / צרכנות / כרטיס הטבות לנכים

כרטיס הטבות לנכים

לאנשים עם מוגבלות פיזית או נפשית קבועה, יש אפשרות היום ליהנות מכרטיס הטבות והנחות שמעניק להם אפשרויות התנהלות קלות יותר כשהם נוסעים בתחבורה הציבורית, נכנסים למוזיאונים, או מבקרים במרכזי תרבות שונים.

אנשים שזכאים לקבלת כרטיס הטבות לנכים הם כל האנשים שבשל המוגבלות שלהם זקוקים לעזרה בהתנהלות היומיומית, וזוהי שיטה שמאפשרת להם לנהל חיי יומיום קצת יותר קלים. מועדון שפועל לטובת אנשים עם מוגבלויות משתף פעולה עם ארגונים, חברות ומרכזי תרבות שונים בארץ ובעולם על מנת לעמוד מאחורי ציבור האנשים שזקןקים לעזרה.

כרטיס שמלווה לכל מקום

כרטיס הטבות לקהילת הנכים משמש אנשים עם מוגבלות קבועה משמעותית, ושיכולים להוכיח שאינם מסוגלים לגשת לרוב פעילויות הקהילה או למקומות שונים ללא תמיכה וטיפול נלווה. הארגונים שמשתפים פעולה עם המועדון שמנפיק את הכרטיס, מאפשרים את ההטבות וההנחות גם למלווים של הנכים.

הכרטיס מאפשר הנחות והטבות לאנשים שיש להם מצב גופני, אינטלקטואלי או פסיכיאטרי שמונע מהם לעבוד, כולל לעיוורים. כך, למשל, הם יכולים לקבל הנחות והטבות על שימוש בציוד רפואי שחיוני להתמודדות עם נכותם או מצבם הרפואי.

כרטיס הטבות לנכים

יש לכם הנחות על חניות

אם אתם חיים עם מוגבלות, ורוצים להחנות את מכוניתכם במקומות המסומנים כחניית נכים, כרטיס הטבות לנכים מאפשר לכם לקבל הנחות על החניה, כל עוד יש ברשותכם את הכרטיס או את התעודה המעידים על נכותכם.

ולא רק זה

הכרטיס מאפשר גם עזרה לאנשים עם מוגבלות שיש להם מחלה או פציעה ואינם יכולים להשתמש בתחבורה ציבורית ללא סיוע של מלווה, או להשתתף בפעילויות ציבוריות. בזכות הכרטיס, הם יכולים להיכנס למרכזי תרבות וליהנות ממופעים, הצגות או סרטים, בעלויות מופחתות באופן משמעותי.

ההטבות פירושן שבזכות שיתוף הפעולה של המועדון שעומד מאחורי ציבור בעלי המוגבלויות ופועל לטובתם, ניתן להשיג הנחות מאלפי עסקים ברחבי הארץ, כך שאנשים שיש ברשותם כרטיס הטבות לנכים אף פעם לא יצטרכו לשלם מחירים מלאים למגוון עשיר של שירותים או צרכנות. הכרטיס מונפק לאנשים שמקבלים קצבת ניידות או קצבת נכות.

אז אתם מוזמנים לנצל את ההטבות שמגיעות לכם

כרטיס הטבות לנכים הוא יוזמה חדשה של מועדון שמשתף פעולה עם ארגונים וחברות בארץ, במטרה להיטיב את איכות החיים של ציבור האנשים שחיים עם מוגבלות.

מטרת הכרטיס היא לאפשר להם להתנהל יותר בקלות בארץ ובחו”ל, ולהראות שיש להם מעמד של אזרחים שווים למרות המוגבלות שלהם, כמו גם ליהנות מהיתרונות המיוחדים המוצעים להם, למלווים שלהם ולבני משפחותיהם.

ארגונים שונים בישראל מציעים הטבות לאנשים עם מוגבלויות, ואפשר להתעדכן לגבי שפע ההטבות וההנחות באתר המועדון, ולהתחיל ליהנות מהיתרונות הזמינים המוצעים. אז אם יש לכם מוגבלות, היכנסו לאתר המועדון, הגישו בקשה לקבלת כרטיס הטבות לנכים, והתחילו לנהל את חייכם קצת יותר בקלות, וממקום של אזרחים שיש להם מעמד שווה בחברה הישראלית.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

מזון לכלבים

5 סוגי המזון לכלבים הטובים ביותר לשנת 2020

מדי שנה יוצאים לשוק מגוון סוגים של מזון לכלבים. חלקם מבוססים על מזון שקיים בשוק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *