היתרונות של עבודה מהבית כסטודנט

לעבוד מהבית במשרה חלקית בזמן שאתה רוכש השכלה באוניברסיטה, יכול להביא יתרונות רבים, הן בהווה והן בעתיד. פרילנסרים רבים התחילו לעבוד בתחום כסטודנטים, הם יצרו יתרון בהתחלת הקריירה, למדו כישורים לחיים, וגם הרוויחו קצת כסף שעזר להם עם הוצאות חיוניות או מותרות. רובם לא היו מחליפים את החוויה והניסיון שצברו בעד שום הון שבעולם. הנה כמה סיבות למה:

כסף חכם
ייתכן ששמעתם או קראתם על ניהול כספים, אבל אין כמו תרגול “על אמת” כדי ללמוד באמת. לחסוך ולתקצב כספים מרגיש הרבה יותר אמיתי כשהכסף שהרווחת בעבודה קשה עומד על הפרק, לא הכסף של ההורים.

ניהול זמן
זהו אחד מכישורי החיים שדיברנו עליהם קודם. להיות מחויב לעבודה, כמו גם ללימודים, זמן למנוחה והחיים עצמם, יעזור לך ללמוד לאזן, לתעדף ולתזמן את הפעילויות שלך.

ניהול זמן

ניסיון
עבודה מהבית במשרה חלקית או עבודה במשרה מלאה בתחום ההתמחות שלך, היא דרך מצוינת לעשות את הצעד הראשון בדרך למינוף הקריירה שלך. אם העבודה לא במסלול הקריירה המתוכנן שלך, אתה עדיין תלמד  יסודות מקצועיים כגון מענה ללקוח או מעסיק, או להסתדר עם עמיתים לעבודה. בנוסף, זה ייראה נהדר בקורות חיים שלך כאשר תתחיל לחפש משראה מלאה לאחר סיום הלימודים.

קשרים

גם אם לא תחזור למשרה החלקית שלך לאחר סיום הלימודים, עדיין רכשת כמה קשרים יקרים עם אנשים בתעשייה שלך, שיכולים לספק המלצות או הפניות למשרת החלומות שלך.

לעשות ג’אגלינג בין עבודה ללימודים יכול להיות קשה. אבל כשחושבים על היתרונות שאתה מרוויח בכל כך הרבה מובנים, אני מאמין שכמעט כל סטודנט, בוודאי כזה ששואף להיות פרילנסר, צריך לפחות לנסות את זה. הרווח יהיה כולו שלך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *