דף הבית / עסקים והון אנושי / טיפים למציאת עבודה ליד הבית

טיפים למציאת עבודה ליד הבית

מי שרוצה לעבוד קרוב לבית, בוודאי רוצה ליהנות מיותר זמן פנוי במהלך היום, מהעדר פקקים ונסיעות מרובות מהבית למקום העבודה ולהפך, כמו גם שאנשים שמחפשים עבודה קרובה לבית: מחפשים זאת משום שהם רוצים להתנהל ביעילות ולבצע שלל משימות כמו איסוף הילדים מהגן, ביצוע קניות, הוצאת הכלב לטיול ועוד.

ואכן לעבודה ליד הבית ישנם יתרונות מעולים ולכן היא הופכת נחשקת יותר ואטרקטיבית עבור רבים.

אבל איך אפשר למצוא עבודה ליד הבית. הנה כמה טיפים טובים:

חיפוש באתרי דרושים – באתרי דרושים כיום ישנן אופציות לצמצם את החיפוש ולבחור עבודה ליד הבית ממש באמצעות מד קילומטרים שנמצא בלוח עצמו. בנוסף, בלוחות הדרושים אפשר לבצע סינון וחיפוש אחר מקום עבודה גם לפי אזורים: מה שיקנה לכם חיפוש ממוקד יותר ונכון יותר עבורכם.

שוטטות – נסו “לשוטט” מעט ליד מקום המגורים שלכם ולהבין אילו בתי עסק ומשרדים ניתן למצוא באזור. אם אתם אוהבים לעסוק במכירות, תוכלו לבדוק האם ישנן חנויות מסוימות שמחפשות עובדים או שמא תוכלו למצוא עבודה בתחומים אחרים, תוך שאתם בודקים אילו עסקים יש באזור המגורים שלכם.

חפשו אחר מודעות דרושים שנמצאות על גבי הוויטרינות במקום העסק או בסמוך איליו ותוכלו להחכים לגבי עבודות ליד הבית שלכם.

פניה עצמאית – אם יש עבודה ליד ביתכם שאתם חושקים בה, נסו לארגן פניה יזומה אל מציע העבודה גם אם הוא אינו מציע עבודה או מפרסם כי הוא צריך עובדים. הדפיסו קורות חיים והניחו את המסמך אצל המזכירה, אחראי המשמרת, מנהל העבודה וכל מי שנראה לכם בר סמכות במקום שיוכל להגיש לממונים את קורות החיים שלכם.

עבודה ליד הבית

לסיכום, עבודה ליד הבית או אפילו עבודה מהבית יכולה להיות אטרקטיבית במיוחד לאנשים שמחפשים תנאים נוחים. לכן זה הזמן להיכנס אל אתרי הדרושים ולאתר את המשרה המתאימה והקרובה אליכם מכל!

מחפשים עבודה ליד הבית? הכנסו לאתר jobkarov.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

משאבי אנוש

דגשים של משאבי אנוש שכדאי להכיר

כולנו מכירים את מחלקת משאבי אנוש בארגון או בחברה שבה אנו עובדים. מדובר על אחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *