דף הבית / ביטוח / איך תשמרו על ערך הנכס שלכם?

איך תשמרו על ערך הנכס שלכם?

מתוך בעיות שונות בישראל לא באמת נעלמות עם השנים, בעיית מחירי הדירות ידועה לכולנו ורובנו מתמודדים איתה. מעטים הם האנשים שכבר בגיל שלושים יכולים לקנות לעצמם דירה מבלי לקחת משכנתא ומבלי לקבל עזרה מההורים, כך שזה ברור מדוע כולנו רוצים לעשות ביטוח דירה. אחרי שאתם עובדים כל כך הרבה שנים ומחזירים בכל חודש לא מעט כסף לבנק על ההלוואה שהוא נתן לכם, זה ברור שאתם רוצים לעשות הכול כדי לשמור על הנכס שלכם. עם זאת, חשוב להיות מודעים לכך שלא תמיד הכול נמצא תחת השליטה שלנו, ולכן ביטוח זה דבר שכדאי לכם לעשות בכל מקרה.

שימו לב על מה אתם חותמים

כפי שלא הייתם עושים ביטוח רכב מבלי לבדוק מה הוא כולל וכמה בדיוק הוא עולה לכם, כך גם לא כדאי לעשות ביטוח דירה מבלי שבודקים את כל הסעיפים לעומק. העניין הוא שבכל חברת ביטוח תוכלו לקבל תנאים אחרים ובכל פוליסת ביטוח יש סעיפים שונים. אם המטרה שלכם היא לדעת שבכל מקרה לא תגיעו למצב שבו אין לכם כלום כי איבדתם את הדירה בגלל סיבה כזאת או אחרת, הרי שביטוח זה הפתרון המתאים לכם ביותר.

עלויות חודשיות

בכל ביטוח שאנחנו עושים אנחנו גם רוצים לדעת, ובצדק, כמה נשלם, כי מי יכול להרשות לעצמו לשלם מחירים גבוהים מידי על הדברים האלה? אתם בהחלט צודקים את אתם רואים את הביטוח בתור עוד דבר שמוסיף להוצאות החודשיות שלכם, אך מצד שני, זה משהו שגם יוכל להציל אתכם בעת הצורך. מומלץ לבדוק מראש כמה תעלה לכם פוליסת הביטוח שבה אתם מעוניינים וכדאי לזכור שלא בכל חברת ביטוח המחירים זהים.

הישארו מעודכנים: הפייסבוק של הפניקס

אודות אורן זכאי

אורן זכאי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, חי את תחום הכלכלה, מנסה "לנצח" את השוק (אך לא תמיד בהצלחה), ומביא לכם הקוראים, מגוון ידיעות וחדשות מהתחום.

שווה לבדוק גם את

מדריך הר הביטוח

גם אתם, כמו לא מעט מאזרחי ישראל, נתקלתם בוודאי בשם הר הביטוח, ותהיתם ביניכם לבין …

2 תגובות 2

  1. למדתי מבשרי שצריך לחקור לעומק לפני שקונים מכניסים בנכס כזה או אחר

  2. שני אהרון

    תודה רבה המאמר הזה באמת מאוד חשוב, מדובר פה על המון כסף וכדאי שהוא ינוהל נכון. אגב, אם על ביטוח דובר, לדעתי, יש כמה חברות ביטוח שפשוט עושה עבודה מצויינת!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *