מערכת ניהול רצפת ייצור במפעל

מדינת ישראל גאה במפעלים שלה. ואכן כדי שמדינה מתוקנת תוכל לתפקד כמו שצריך, עליה להקים מפעלי ייצור שונים. אלה יכולים להיות מפעלים המייצרים רכיבים למטוסים, מפעלי טקסטיל או מזון. במפעלים יכולים לעבוד מאות או אלפי אנשים, דבר המקשה על ניהול משימות וניהול המלאי, שכן ההזמנות הן רבות ולא תמיד ניתן לעקוב אחריהן באופן ידני. למרבה המזל, הטכנולוגיה המשוכללת ביותר נחלצת לעזרתנו.

מדוע אנחנו זקוקים למערכת erp לניהול רצפת ייצור

בעלי מפעלים גדולים וקטנים כאחד מבינים היום שבעידן המודרני לא ניתן לתפקד ללא מערכת משוכללת. אם פעם כל ההזמנות ותיעודי השיחות עם הלקוחות היו מתועדים על גבי נייר ומתויקים בקפידה בתוך קלסרים, הרי שהיום יש מחשבים שיכולים לעשות זאת במקומנו. אלה כמה יתרונות משמעותיים שאפשר להפיק משימוש ביכולותיה של מערכת erp משוכללת ואיכותית:

  • מחלקת עבודה לעובדים – בזכות תוכנת erp תוכלו לחלק עבודה לעובדים שלכם. כאשר הכול מתועד במחשב, כל עובד בכל מחלקה יודע מה הוא צריך לעשות.
  • ניהול נכון של מלאי – ניהול המלאי במחסן הוא האל”ף בית של כל מפעל. חשוב לעקוב אחרי הפריטים השונים המצויים במלאי ולדעת אם חסר דבר מה. נוסף על כך, על כל פריט ניתן להוסיף מידע חיוני כמו התיאור שלו או תמונה. נתונים אלה מסייעים לעובדים בחיפוש אחר פריטים חשובים במחסן.
  • דו”ח סיכום – המערכת מאפשרת להוציא דוחות שונים בהתאם לצורך: דו”ח הזמנות, דו”ח ספקים וכדומה.

אתם יוצאים נשכרים

באופן כללי, תוכנת ניהול רצפת ייצור מאפשרת לכם לחסוך בזמן עבודה יקר. כאשר כל פריט נמצא במערכת, כאשר כל עובד יודע בוודאות מהו תפקידו, אתם יכולים לפנות לעיסוקים שלכם. נוסף על כך, בזכות המערכת אתם יכולים להגדיל את התפוקה היומית, מכיוון שיש לכם אפשרות לתעדף את המשימות ולעקוב אחר הביצועים של העובדים שלכם.

בוחרים את החברה המתאימה

כאשר עתיד המפעל שלכם עומד על הפרק, אין מקום לפשרות. עליכם לבחור את החברה האיכותית והטובה ביותר אשר תספק לכם את המערכת המשוכללת. לשם כך, ניתן להפעיל אמצעים שונים: התייעצויות עם חברים בפייסבוק, איסוף, מידע על החברות באתרי אינטרנט או בקשת עזרה מחברים קרובים.

1 מחשבה על “מערכת ניהול רצפת ייצור במפעל”

  1. עוזי גליקי

    מערכת ERP אינה מערכת לניהול ריצפת ייצור.
    לשם כך ישנה מערכת בשם MES המנהלת את רצפת הייצור ומדווחת און-ליין על כל שלבי הייצור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *