פוליש וניקיון

פוליש וניקיון לא חייב לעלות המון

לא מעט אנשים מבקשים להשתמש בשירותי פוליש וניקיון. שירותים אלו מוזמנים בדרך כלל על ידי גורמים פרטיים או עסקיים במצבים שונים. לעיתים הם מוזמנים ביחד ולעיתים בנפרד, ברוב המקרים פוליש מתבצע לעיתים רחוקות יותר מאשר שירותי ניקיון רגילים, באופן טבעי.

אחת השאלות שעולות לא פעם בקרב אנשים שמבקשים להזמין שירותי פוליש וניקיון היא, כיצד אפשר לחסוך בעלויות. אומנם לא מדובר על שירות יקר מדי, אך אם נאלצים לבצע את השירותים הנ”ל לאורך זמן באופן עקבי, מן הסתם העלויות לא יהיו זולות.

לפני שנציג שורה של אפשרויות כיצד להוזיל עלויות, נסביר בקצרה מה ההבדל בין שני סוגי השירותים הנ”ל. שירות פוליש הוא שירות שמתבצע, בדרך כלל, אחרי בנייה או שיפוץ. הרעיון הוא לנקות את כל האבק והכתמים שנוצרו בזמן תהליך הבנייה. מדובר על תהליך שמתבצע כשהמקום ריק מחפצים ורהיטים. שירותי ניקיון לעומת זאת, הם שירותים שמתבצעים לאורך זמן, באופן עקבי, אחת לשבוע בדרך כלל, באמצעות תכשירים וכלים שונים. יש להדגיש עוד ששירותי פוליש ניתנים על ידי אנשים מוסמכים לכך, בעוד שעבודות ניקיון מתבצעות על ידי עובדי ניקיון מהשורה.

פוליש וניקיון

כיצד אפשר להוזיל עלויות?

ובכן, הדרך הקלה ביותר היא לבחון דרך אתרי אינטרנט מי מבין החברות מעניקה את שני השירותים במחירים מוזלים, ועד כמה מדובר בחברה מקצועית, מנוסה ואיכותית. אפשר כמובן להשתמש באינטרנט לצורך השוואת מחירים בין ספקים שונים במטרה למצוא את המחיר הזול ביותר.

כמו כן, ניתן לצמצם עלויות אם בוחרים לנקות את הבית או את המשרדים לעיתים רחוקות יותר או לחילופין, כשבוחרים לצמצם את כמות השעות. אך מן הסתם, זה יעלה לנו גם באיכות הניקיון וגם באופי השירות.

עוד נקודה שחשוב להדגיש בהיבט זה, פוליש וניקיון לא חייבים לעלות הרבה אם בוחרים לעבוד עם גורמים שנחשבים יותר קטנים בתחום, אנחנו לא חייבים לפנות לחברות הגדולות ביותר שכן הן ידרשו מחירים גבוהים. אם נפנה לחברות קטנות, יש יותר סיכוי שנוכל ליהנות ממחירים זולים עבור השירותים הנ”ל, לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *