דף הבית / עסקים והון אנושי / איך אפשר לפתוח עסק קטן?

איך אפשר לפתוח עסק קטן?

אם אתם עומדים לפני פתיחת עסק קטן חשוב שתדעו מהם הצעדים הראשונים בפתיחת עסק, ואילו אנשי מקצוע כדאי שילוו את העסק שלכם. אז כיצד פותחים עסק קטן? כמה טיפים בהמשך.

תכנון אסטרטגיה שיווקית – כל עסק חדש שנפתח חייב לפני פתיחתו לתכנן אסטרטגיה שיווקית. האסטרטגיה שמתוכננת בדרך כלל באמצעות אנשי מקצוע המומחים בשיווק ומיתוג, חייבת לכלול תכניות לגבי קהל היעד והגדרתו, תכנית כלכלית, מיתוג העסק ומיצובו מול קהל היעד, הבנת החוזקות והחולשות של כל עסק, והבנת ההון העצמי שיש לבעל העסק על מנת שיוכל להמשיך לפעול ולשרוד.

יציאת קשר עם משקיעים פוטנציאליים – חשוב לפני פתיחת עסק ליצור קשרים עם משקיעים פוטנציאלים. אם אין לכם את הסכום הדרוש לפתיחת עסק, חשוב לנסות ליצור קשר עם חברות שונות הקשורות לתחום של העסק שלכם, אנשי עסקי, ויזמים שיש סיכוי שירצו להשקיע בעסק שלכם. לאחר מכן, יש לבצע מצגת איכותית ומקצועית שתסייע להסביר לבעלי העניין את האסטרטגיה שלכם ואת הדרישות של העסק.

פתיחת תיק מול הרשויות – כעת שאתם כבר פותחים את העסק חשוב לפתוח תיק מול הרשויות. פתחו תיק עוסק פטור (שמיועד לעסקים שמרווחים פחות מ 99 אלף שקלים בשנה), או שתפתחו תיקו עוסק מורשה (מתאים לעסקים שמרוויחים מעל 99 אלף שקלים בשנה), אל תפספסו את התשלומים שדרושים לשלם לרשויות המיסים ושכרו רואה חשבון שיוכל לסייע לכם עם הבירוקרטיה והתשלומים השונים שיש לשלם לרשויות.

שימוש באפליקציות חכמות לניהול עסק – כיום ישנן מגוון אפליקציות שיכולות לסייע לכם לנהל נכון יותר את העסק שלכם. בין האפליקציות תוכלו למצוא אפליקציות לניהול זמן, שעון נוכחות מתקדם, מרכזיות מתקדמות, גיבוי בענן, אפליקציות לניהול חשבונות מלאי וכדומה.

מציאת בית דפוס מעולה – מצאו בית דפוס טוב שיוכל להדפיס כרטיסי ביקור, דפי מכתבים, מעטפות, פליירים, מודעות וכל מה שאתם זקוקים לו לניהול למיתוג של העסק. מצאו בית דפוס שיכול להקנות לכם את כל השירותים כולל שירותים של עיצוב והדפסת אריזות.

כעת תוכלו להתחיל לקדם ולשווק את העסק, ולקוות שתוכלו לקבל רווח טוב על השקעתכם.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

רישוי עסקים

רישוי עסקים – לנצח את הבירוקרטיה הישראלית

כל מי שמעוניין לפתוח עסק חדש, יודע כי הבירוקרטיה הישראלית היא תחום סבוך ומורכב שלא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *