דרושים עובדים? פרסמו משרתכם אונליין!

איך מגייסים כיום עובדים? מעסיקים רבים מתלבטים בשאלה וזאת כי הם אינם יודעים מהי הדרך הנכונה לגייס את העובד המוצלח ביותר. אז מה האלטרנטיבות שיש כיום לגיוס עובדים? כל הדרכים והאפשרויות בהמשך.

פרסום משרה און ליין – פרסום משרה און ליין מתייחסת לאפשרות של פרסום משרה בלוחות הדרושים הסטנדרטיים באינטרנט. אפשרות זאת פותחת עולם ומלואו והיא עוזרת למעסיקים רבים למצוא עובדים בקלות. כאשר אתם מפרסמים משרה און ליין בלוחות הדרושים, אתם נחשפים אל אלפי גולשים בכל יום, ובכל יום מקבלים פניות ממוקדות ומתאימות שגם אתם כמעסיקים יכולים לסנן. בנוסף, כיום ניתן לפרסם בלוחות דרושים הפופולאריים ולמצוא את העובדים הטובים ביותר ובקלות ולכן פרסום און ליין נחשב לפרסום היעיל ביותר.

פרסום משרה ברשתות החברתיות – הרשתות החברתיות הפכו בעשור האחרון לחלק בלתי נפרד מחיינו, ולכן רבים האנשים שבוחרים לפרסם משרות גם בדף הפייסבוק האישי והעסקי שלהם, וגם בקבוצות המתייחסות לפרסום משרות כמו אולג’ובס. פרסום מסוג זה הינו יעיל, אך לעיתים הוא מתמסמס משום שהוא אינו מספקי מוקד או שאינו מגיע למחפשי המשרות המתאימים.

גיוס עובדים דרך כח אדם – שיטת גיוס עובדים דרך חברת כח אדם היא כנראה אחת מהשיטות העתיקות ביותר שיש. עם זאת, שיטה זאת עדיין נחשבת יעילה משום שחברות כח האדם מבצעות עבורכם את הסינון הראשוני כמו שמציע אולג’ובס והופכות את התהליך ליעיל יותר עבורכם. כיום גם חברות כח אדם מפרסמות משרות און ליין, והופכות את תהליך הגיוס לקל יותר ויעיל יותר ובכך מגייסות עובדים בצורה טובה ויעילה.

פרסום משרות בין עובדים – שיטה זאת היא שיטה שהפכה יעילה בשנים האחרונות והיא צוברת תאוצה בעיקר כאשר מבטיחים לתגמל את עובדי החברה על גיוס עובדים. בשנים האחרונות ישנה מגמה להבטיח לעובדים תגמול על גיוס עובדים לחברות רבות. גיוס דרך עובדים מבטיח גיוס איכותי יותר, במידה והעובד מגייס עובד חדש וזה נשאר בעבוד לפחות שלושה חודשים. שיטת גיוס זאת עובדת, אך היא לא נחשבת שיטת גיוס מאד יעילה, וזאת משום שהתפוצה שלה אינה רחבה כמו גיוס און ליין המגיע לפלטפורמות יותר רחבות.

אז איזה שיטת גיוס נחשבת לטובה ביותר?

בכל הנוגע לגיוס עובדים וראיונות עבודה שיטת גיוס עובדים און ליין, נחשבת לשיטת הגיוס הטובה ביותר. אז אם בחברתכם דרושים עובדים, פרסמו עכשיו את משרתכם און ליין!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *