נוטריון בתל אביב. קרוב ומקצועי

אם אתם זקוקים לשירותי נוטריון במרכז בארץ, משרדו של עו"ד רם אפרתי מהוותיקים והמוכרים בענף מציע שירותי נוטריון בתל אביב. המשרד בעל שם טוב של אמינות, מקצועיות ועשרות שנות ניסיון שמוכיחות את הצלחתו בשטח.

המשרד מציע מגוון שירותים משפטיים מקצועיים בהם תמצאו בין השאר: הצהרת מתורגמן המתבצעת ע"י צד שלישי המכיר היטב את שפת המקור, למתן ואישור שהמסמכים תורגמו ואושרו כהלכה ובהתאמה לחוק, תרגום ועוד.

בשנת 1976 נחקק בישראל חוק הנוטריונים שהעניק לנוטריונים את הסמכות המשפטית לפיקוח על תרגום ואישור מסמכים משפה זרה. כחלק מכך התרחבה סמכותם של הנוטריונים עובדי המשרד.

כשבוחרים משרד ונוטריון לתהליך מקצועי של תרגום מסמכים כדאי, נכון וחשוב לקחת בחשבון מספר דברים: כמובן שיש לבחור באיש מקצוע שמכיר את השפה המבוקשת ברמת שפת אם. לצד זאת, חייב שידע מונחים ומושגים רלוונטיים משפת המקור.

עו"ד רם אפרתי, נוטריון בתל אביב, מעסיק במשרדו אנשי מקצוע הבקיאים היטב כל אחד בשפתו שלו. בידע שלהם הכרת השפה על בוריה לרבות מונחים מקומיים ומקצועיים.

משרדו של עו"ד רם אפרתי רקם עם השנים קשרי עבודה יעילים ופוריים עם השגרירויות הזרות בישראל. אדם הזקוק לאישורי הגירה, ויזות לארה"ב יקבל אצל רם אפרתי נוטריון בתל אביב מענה מקצועי ומקיף. זאת כאמור נוסף לשירותי התרגום הנעשים על ידי אנשיו המובילים.

עוד שירותים אותם מציע משרד עו"ד רם אפרתי ברמה בלתי מתפשרת: העתקי מסמכים, תרגום מסמכים, אישורים נוטריוניים וחתימה על חוזי שכירות, תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד.

אם אתם בתהליך ראשוני של איסוף מידע שימו לב שאתם מודעים לצרכיכם המקצועיים וכמובן שהמשרד עימו אתם בוחרים לעבוד נותן מענה לכל.

בהצלחה