איך מחשבים אחוז תשואה בנדל”ן?

חישוב תשואה בנדלן

חישוב תשואה זהו חישוב של ההכנסות מנכס ביחס להוצאות עליו. כך שכאשר מחשבים אחוז תשואה בנדל”ן, עושים את זה בהתבסס על השווי הכולל של הנכס ביחס להכנסה משכר הדירה. אם שווי הנכס הוא מיליון ₪ ושכר הדירה הוא 4,000 ₪ בחודש, אז בשנה מכניסים משכר הדירה 48 אלף ₪.

כל שנותר לעשות לאחר מכן זה לחלק את המיליון, שהוא שווי הדירה, ב – 48 אלף ₪, שזוהי ההכנסה השנתית משכר הדירה. האחוז שיוצא מבטא את אחוז התשואה של הנכס. כך ניתן להעריך את האטרקטיביות של נכסים בנדל”ן מבחינה גובה התשואה שלהם.

הופכים כל השקעה ליותר משתלמת

ניתן לומר שאם אתם רוצים להפוך את ההשקעות נדל”ן שלכם באתונה לכמה שיותר משתלמות, הרי שזה משהו שתוכלו לעשות ללא יותר מידי בעיות אם רק תעמיקו בפרטים ותוודאו שאתם נותנים לסוכן נדל”ן מקצועי ללוות אתכם ולעשות כל מה שצריך על מנת להקל עליכם את כל התהליך.

כפי שאתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם, בעזרתו של סוכן נדל”ן מקצועי, תוכלו להיות בסיטואציה הרבה יותר נוחה ולראות איך אתם יכולים למצוא דילים אטרקטיביים לרכישה של נכסים שפשוט שווים את הכסף שלכם. אתם רק צריכים לעשות את הכול בצורה מחושבת.

תקנו נכסים בליווי של חברה מקצועית

אם אתם לא רוצים לשגות בהערכות או לרכוש נכס באזור לא טוב, זה יהיה חשוב שתפנו אל חברת נדל”ן מנוסה שמכיר את האזור שבו אתם מעוניינים לקנות את הנכס שלכם, כך שהיא תוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת לעזור לכם להכיר טוב יותר את האזור שבו אתם הולכים לקנות. כך תבינו בדיוק מה יהיה כדאי לכם לעשות עם הכסף.

המידע באדיבות אתר נדל”ן אחד על אחד