עורך דין לשון הרע

מתמודדים מול לשון הרע שמישהו פרסם על אודותיכם? חוששים למה יגידו, יעשו או יגרמו לכם להפסדים? כן, בעידן כמו שלנו קל מאוד להפיץ שמועות ולהציף במידה שלילי על אנשים פרטיים, בעלי עסקים ונותני שירות. במידה והנכם חשופים לנזק של מידע שלילי עליכם, יש לכם אפשרות לדאוג לזכויות שלכם. כיצד? פניה אל עורך דין לשון הרע.

החוק והשמירה על הזכויות שלכם כאזרחים

החוק בישראל מגדיר אילו פעולות מותרות ואילו אסורות. במידה ואדם עבר על החוק וביצע פעולה אסורה – הוא יועמד על כך במקרים רבים לדין. במידה והנזק הינו כלפי אדם אחר יש לנפגע את הזכות ואת הכוח לעמוד על הזכויות שלו ולתבוע את מוציא הדיבה או מפרסם דברי לשון הרע. איך עושים את זה? בעזרת עורך דין לשון הרע. מתוך היכרות עם כללי החוק והפרטים הנוגעים לעניין לשון הרע, הוצאת דיבה וכדומה, הוא יוכל לייצג אתכם ולהגיש תביעה כנגד הגורם המזיק לכם.

לדעת אל מי לפנות לצורך העניין

חשוב לפנות אל עורך דין כדי לבדוק את הנתונים ואת הזכויות, כדי לדעת מהן האפשרויות. אבל חשוב גם כן לבחור את עורך דין לשון הרע נכון. למה הכוונה? נכון, כל עורך דין מציג את עצמו כמקצועי, כמומחה, במנוסה ועם כל המעלות המוכרות והנפוצות. אבל בפועל כולנו מבינים שיש הבדל בין אחד למשנהו. ברור לכל מי ששכל בקודקודו שיש עורכי דין מגוונים ולכל אחד יכולות משלו. כאן עלינו לעצור לרגע ולבדוק את האפשרויות שבפנינו. אילו עורכי דין לשון הרע אפשריים עבורנו? מי מבינם מוכיח את עצמו ויכול לקדם את האינטרס שלנו ביעילות הרצויה? לבדוק ולברר, לעיין ולקבל המלצות – רק אחר כך להחליט ולצאת לדרך.