ברוקרים מומלצים

ברוקרים מומלצים

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שמחליטים להשקיע בבורסה. אחת השאלות הראשונות שעולות בתחום, היא כיצד לבחור את הברוקר המומלץ ביותר. רוב האנשים אומנם, בוחרים להשקיע דרך הבנק או דרך בית השקעות ישראלי, אך למעשה, חשוב להכיר את האופציה של ברוקרים מומלצים בחו”ל. רבים חוששים מהמעבר, היות והכסף שלהם יועבר לחו”ל, אך למעשה, מדובר על אחד היתרונות הגדולים ביותר של ברוקרים זרים. למעשה, העמלות בחו”ל יהיו תמיד זולות יותר מאשר בארץ, דבר שמאפשר לחסוך לא מעט כסף. מעבר לכך, התוכנות שרוב הברוקרים הזרים משתמשים בהם, יהיו תמיד מתקדמות וידידותיות יותר למשתמש, מאשר התוכנות המוצעות על ידי הבנקים ובתי ההשקעות בארץ. 

ברוקרים מומלצים – טיפים ועצות בתחום

כאמור, אחת ההמלצות החמות ביותר, היא לאתר ברוקר זר, שיוכל לסייע לכם להגיע לרווח המקסימלי במינימום של עמלות. אומנם רבים חוששים מההתנהלות מול ברוקר זר, משירות לקוחות באנגלית או מתוכנה לא מוכרת, אך למעשה יש צורך לדעת אנגלית בסיסית בלבד. התוכנות של הברוקרים הזרים יהיו לרוב הרבה יותר איכותיות והרבה יותר ידידותיות לשימוש, מהתוכנות המוכרות בארץ. חשוב להדגיש כי מדובר על ברוקרים שמפוקחים על ידי רשות ניירות הערך בארצות הברית או באירופה, היות ומדיניות האכיפה שם נוקשה ואמינה. עם זאת, מומלץ לבחור בברוקר המפוקח על ידי השוק שבו מעדיפים לסחור, היות והוא יהיה לרוב זול יותר. למשל, מי שמעדיף לסחור בארה”ב, עדיף לו לעבוד עם ברוקר אמריקאי. 

לסיכום, היום ניתן למצוא לא מעט ברוקרים מומלצים, כאשר ההמלצה הכללית היא לעבוד עם ברוקרים זרים. אומנם רבים חוששים מהעברת הכספים שלהם לחו”ל, אך למעשה מדובר על תהליך פשוט ובטוח לחלוטין. ברוקרים זרים גובים עמלות זולות יותר והם מספקים שירות אדיב ומקצועי ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *