בני ינאי

בני ינאי נחשב לאחד האנשים המעניינים והמרתקים ביותר בארץ, ראו כאן. מאחוריו עבר צבאי עשיר, לימודים אקדמיים מתקדמים וניסיון רב שנים בעבודה מול משרדים ממשלתיים שונים. בני ינאי הוא אלוף במילואים, אשר עסק שנים בתפקידי פיקוד ומטה שונים ומגוונים בצה”ל. הוא היה מופקד על מאות מפקדים, והיה אחראי לגורלם של חיילים ולוחמים רבים. תפקידו האחרון בצה”ל היה של סגן מפקד אוגדה, אך לפני פיקד בני ינאי על מוערך מורכב ואסטרטגי. הוא זכה לתפקיד בכיר בפיקוד צפון ולפני כן שירת במשך 7 שנים בתור מג”ד של יוצאי יחידה מיוחדת. 

מה חשוב לדעת לגבי בני ינאי?

מעבר לעבר הצבאי העשיר של בני ינאי, כדאי להכיר גם את ההשכלה הגבוהה שלו. הוא עשה תואר ראשון B.A במנהל עסקים, תוך כדי התמחות ראשית בפרסום ושיווק. לאחר מכן, הוא המשיך לתואר שני A.B.M במנהל עסקים, תוך כדי התמחות במימון. בפן התעסוקתי, ניתן לראות כי בני ינאי נהנה מניסיון רב שנים בהפעלה וניהול של שיתופי פעולה שונים ומגוונים בין משרדי הממשלה השונים. בני ינאי עבד מול משרד האוצר, משרד הכלכלה, משרד השיכון, משרד המשפטים וכדומה. תחומי ההתמחות שלו נגעו בנושאים עתירי תקציב ממשלתי, והוא התעסק הרבה עם פלטפורמות דיגיטליות חדשניות. בין היתר, בני ינאי עסק בעיצוב ותכנון של פלטפורמות דיגיטליות עבור הרשויות המקומיות, הן עבור האוכלוסייה היהודית והן עבור האוכלוסייה הערבית.

לסיכום, בני ינאי הינו אדם מעניין ומרתק, בעל עבר צבאי עשיר והשכלה אקדמית רחבה. מדובר על אדם בעל וותק של שנים בהתנהלות מול משרדי הממשלה השונים ויצירה של שיתופי פעולה מגוונים. כמו כן, בני ינאי מחזיק בניסיון רב בעבודה מול חברות גדולות ומוכרות, דבר המוכיח הבנה עמוקה של ההתנהלות במשק הישראלי והיכרות עם הבירוקרטיה הקשורה בכך.