דף הבית / כללי / עלויות מעודכנות לטיפולי שיניים בישראל

עלויות מעודכנות לטיפולי שיניים בישראל

אחת לכמה זמן, רופאי השיניים נוהגים לעדכן את מחירי הטיפולים השונים שהם מספקים לפציינטים שלהם. המטרה היא להציע להם אפשרות לבדוק מה המחירים ביחס לקופות וכן ביחס למרכזים או מרפאות שונות.

צריך לומר, המחירים אינם קבועים, כלומר, רופאי שיניים לא מחויבים בהכרח לקחת מחיר אחיד לכל טיפול, אך מאחר והם לא ירצו לייצר מצב שהמטופלים לא יוכלו לקבל טיפול מסיבות כספיות, הרי שגם יש הגבלות מסוימות לגבי עלויות הטיפולים.

צריך לומר, בשנים האחרונות החלו קופות חולים להיכנס חזק לתחום של טיפולי שיניים, אחרי שבמשך שנים מספר הן לא פעלו בו, ולכן מטופלים רבים פנו אל רופאים בשוק הפרטי. כניסתן של קופות חולים, הביא לידי כך שכל מי שרוצה יכול ליהנות ממחירים מאוד משתלמים דרך הקופות, בעזרת ביטוחים משלימים שונים.

לפני שנציג מספר דוגמאות על מחירים של טיפולי שיניים מתוך מחירון טיפולי שיניים, צריך להדגיש עוד, שיש הבדל במחירים בפריפריה לבין המחירים במרכז הארץ, זה נובע משיקולים כלכליים וגם מהעובדה, שבמרכז הארץ יש יותר רופאים ולכן, גם הם יכולים לגבות מחירים יותר גבוהים.

טיפולי שיניים

דוגמאות להבדלים במחירים

אם למשל בוחנים עלות טיפול שורש אצל רופאי שיניים בפתח תקווה, אז שרופאים פרטיים יכולים לקחת על טיפול כזה בין 1000 ל-1500 שקל, בעוד שקופות חולים ייקחו חצי או שליש מהסכום.

טיפולי עקירה יכולים לנוע בין 1500 ל-2500 בשוק הפרטי, לעומת זאת, קופות חולים ייקחו בין 500 ל-800 שקל, תלוי בסוג השן.

טיפולי שתלים, נעים בשוק הפרטי בין 2500 ל-4500 שקל, לעומת זאת, בקופות חולים הם ינועו סביב 3000 שקל.

טיפולי שיקום הפה, יכולים להגיע לסכומים של עשרת אלפים שקל בטיפול פרטי, לעומת זאת, בקופת חולים זה יעלה לנו מעט פחות, סביב 8000 שקל.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

תביעות נזיקין מהן כוללות בדיוק

תביעות נזיקין מוגשות לבית המשפט על ידי אזרחים אשר נפגעו בגופם או לחלופין אם רכושם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *