טילי ל. ליברמן

טילי ל. ליברמן

היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות וארגונים שונים, המבינים את הצורך להשקיע בעובדים שלהם. בחלק מהמקומות מדובר על תנאי שכר מעולים, תנאים סוציאליים מפנקים ואף ימי גיבוש וימי חברה. אך אין שום ספק כי הדרך היעילה ביותר לתרום לעובד ולהעניק לו חוויה מיוחדת, היא באמצעות סדנה שתוכל להעניק לו כלים להתמודד בצורה טובה יותר עם סיטואציות שונות בחיים. הסדנאות של טילי ל. ליברמן למשל, נחשבות לסדנאות איכותיות ומקצועיות, שמעניקות לכל עובד את היכולת לפתור בצורה טובה ויעילה יותר קונפליקטים שונים מתחומי החיים השונים. ניתן למשל לבחור בין סדנת מנהיגות למנהלים העוסקת במנהיגות ושותפות לבין סדנאות אחרות העוסקות בתקשורת איכותית יותר ונושאים אחרים הקשורים גם לעולם העבודה וגם לחיים האישיים.

טילי ל. ליברמן – סדנאות איכותיות למנהלים

אומנם ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של סדנאות המיועדות עבור המנהלים השונים, אך חשוב לזכור כי לכל סדנא יש את היתרונות והחסרונות שלה. מומלץ לבחור בסדנה שתוכל להעניק לכל אחד מהמנהלים כלים פרקטיים ושימושיים, אשר הם יוכלו להשתמש בהם בחיי היום יום שלהם. כדאי לבחור במנחה מקצועית ומנוסה, בעלת וותק של שנים בתחום. כמו כן, חשוב לשים לב לתכני הסדנה, היות והתוכן יכול להשתנות מסדנה אחת לאחרת. למשל, סדנה העוסקת במנהיגות ושותפות, חייבת לספק למשתתפים התנסות מעשית לצד ידע תאורטי. הסדנה אמורה לאפשר למנהלים לפתוח את הראש לרעיונות חדשים, במטרה לפתח אותם גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית.

אחד מהנושאים המרכזיים בהם הסדנא עוסקת הוא תקשורת אפקטיבית בין מנהלים לעובדים, כך שסביבת העבודה תהיה נעימה ופרודוקטיבית יותר. כיוון שהמנהל הוא האחראי הישיר על העובדים הכפופים לו, אין זה אומר שעליו להשתמש בסמכות שעומדת לרשותו לצורך תחושת עליונות – נהפוך הוא. בעזרת סמכויותיו עליו לדאוג לרווחת העובדים, כך שהם ירגישו באופן טבעי מחויבים לתת מעצמם כלפי מקום העבודה ותחושת השייכות שלהם תהיה גבוהה. בעזרת תקשורת אפקטיבית ונכונה בין המנהל לעובדים, הם יצליחו למקסם את הצלחת החברה בעזרת תהליכי עבודה אפקטיביים ויעילים שימנפו את הצלחת הארגון בו הם עובדים. לצד הבנת התקשורת היעילה, המנהלים ירכשו כלים נוספים שיסייעו להם לנהל ולהתנהל בצורה שיתופית ופתוחה כלפי העובדים.

לסיכום, הסדנאות למנהלים של טילי ל. ליברמן מספקות חוויה מעצימה ומיוחדת במינה עבור כל סוגי המנהלים. הסדנאות מאפשרות לכל המשתתפים להבין מהו תפקידו המודרני של המנהל במקום העבודה, כיצד הוא יכול לסייע לעובדים שכפופים לו וכיצד הוא יכול לרתום אותם למשימות השונות, בצורה היעילה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *