כל הסיבות לעשות בדיקת פוליסות ביטוח

ביטוח זה אחד מאותם הדברים שאנשים רגילים לשלם עליהם בכל חודש מחדש, אך הם לא תמיד יודעים על מה בדיוק הם משלמים.יש לכך כמה סיבות, ואחת מהם זו העובדה שעבור רבים מדובר על נושא שאינו מעניינים. כלומר, רובנו היינו מעדיפים לא להיכנס לכל הפרטים ופשוט לשלם בכל חודש את הסכום שצריך כדי שנקבל כיסוי ועזרה בעת הצורך. זה בדיוק מה שמוביל לכך שהרבה פעמים אנשים משלמים על ביטוחים כפולים או משלמים על ביטוחים שבכלל לא מתאימים להם, וזו למעשה הסיבה הראשונה שבגללה צריך לבדוק את פוליסות הביטוח שאנחנו קונים.

באתר Bankrate, אתר מוביל בארץ להשוואות בין כלים ומוצרים פיננסים, תוכלו למלא טופס עם מספר פרטים חיוניים ולאחר מכן תבצעו בדיקה של כלל הביטוחים שברשותכם, דבר שעשוי להוזיל לכם לא מעט כסף לאורך השנים.

סדר בפיננסים

עושים סדר בבלגאן

זה לא משנה על מה שילמתם על עכשיו ואיך התנהלו הדברים אצלכם עד היום, כי תמיד אפשר לעצור הכול ולבדוק מה כוללת פוליסת הביטוח שלכם. סיבה נוספת להשקיע ולעשות את זה זו העובדה שהצרכים  והיכולות שלכם משתנים עם השנים. לכן למעשה כדאי לבדוק את פוליסת הביטוח ולראות האם היא מתאימה למצב המשפחתי והאיש שלכם גם היום. זה שקניתם לפני שנים פוליסה מסוימת זה לא אומר שזה מתאים גם למצב הנוכחי שלכם היום ויש להיות ערים לכך. סיבה נוספת שבגללה כדאי לבדוק את הפוליסה זו העובדה שהרבה פעמים ניתן כך להוזיל את דמי הניהול, דבר שלאורך זמן יכול להיות משמעותי מבחינה כלכלית.

כמה אתם משלמים בחודש?

לבסוף, עוד סיבה טובה לבדוק את פוליסת הביטוח, זה כדי להבין כמה אתם משקיעים בחודש בביטוחים. אנשים לא שמים לב לכך בחיי היום יום ולכן לעיתים הם עלולים להגיע למצב שבו הם משלמים הון עתק על הביטוח בכל חודש. אין טעם להגיע לסיטואציה כזאת כי אומנם ביטוח זה דבר חשוב ביותר אך יש לרכוש אותו בתבונה ובצורה אחראית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *