בניית גשרים וסלילת כבישים – איך מתמודדים עם המורכבות שבעבודות אלו?

בנייתם של גשרים היא עבודה כה מורכבת, עד שאין בכלל להעלות על הדעת את העברתה לחברה אשר לא ממוקצעת היטב בשימוש בציוד כבד, במערבלי בטון ובמקדחים, במנופי ענק וביתר הציוד הכבד שדורש תקינות ללא דופי ותחזוקה מתמדת.

ההתמודדות עם המורכבות שבתהליכים כה מורכבים כמו בניית גשרים, מתחילה ונגמרת בסוג הציוד הכבד עמו חברת הקבלנות עובדת, תקינותו והיכולת של חברת הקבלנות להקפיד על התחדשות באמצעים טכנולוגיים משוכללים, כאלו אשר יבטיחו תהליך עבודה יעיל, וחשוב מכל – בטיחותי.

כמעט כל תהליך בנייה מתחיל בבדיקת התשתיות הקיימות שנמצאות בסביבת האיזור בו עומדת להתרחש חפירה ועבודות בנייה מסיבית לגבהים. כמובן שמיותר לציין כי חברת הקבלנות חייבת להחזיק היתרים לעבודה בגובה עבור פועליה, שנמצאים על פיגומים גבוהים ביותר ובמהלך שעות מרובות, בתנאי מזג אוויר משתנים שכוללים רוחות חזקות מאוד (בגובה, הרוחות מאופיינות במערבולות ועוצמה גבוהה יותר) ועוד אלמנטים שדורשים הקפדה מלאה לבטיחות התהליך. מומלץ לבחור תמיד בחברה בעלת ניסיון רב בתחום, כזו אשר אינה חוסכת גם על בטיחות עובדיה, כמו חברת אמצ שמש בע”מ.

בניית גשרים באמצעים מתקדמים – מה כולל התהליך

הבנייה של גשר כוללת, ראשית, בירור מערכות תת קרקעיות מסוגים שונים, החל במערכות טלפוניות, דרך צינורות של ביוב, גז ומים וכלה במערכות שקשורות בכבלים של חשמל. עבודת איתור התשתיות הללו היא כה מהותית, עד שכשלים בשלבים אלו של איתור התשתיות עשויים להוביל לתהליך כולל שנגמר בהוצאות מרובות ובנזקים כבדים.

חברת אמצ שמש היא חברת קבלנות עתירת ניסיון בכל הכרוך לעבודות עפר וחפירות, בניית גשרים וסלילת כבישים. כחלק מתהליך הבנייה ומבעוד מועד, החברה לוקחת בחשבון באופן מקיף ומלא את נושא התשתיות הקשורות בסביבת אזור הבנייה העתידי של הגשר ו\או סלילת הכביש. הסקת מסקנות פשוטה, מעידה כי גילוי מלא במאת האחוזים של כלל התשתיות, בהכרח יוביל להליך עבודת בניית גשר נטול הפרעות, כשלים וסיכונים שעלולים לעלות בכספים מרובים ואף בחיי אדם.

מזעור סיכונים בביצוע עבודות מסיביות

על ידי  שכירה של חברת קבלנות ממוקצעת ועתירת ניסיון, תוכלו להבטיח מזעור סיכונים הכרוכים בביצוע פרויקטים בסדר גודל כזה או אחר, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתהליכי בנייה מאוד מסיביים, כאלו אשר מצריכים ציוד תקין ומתוחזק באופן שוטף ומלא, עבודה תחת נהלים מאוד ברורים שמוגדרים גם לפי החוק בחלק מהמקרים ועוד.

במהלך פרויקטים בסדר גודל של בניית גשרים, אין להמעיט מאף פרט, ולו הכי קטן. כל דבר ודבר עשוי ליצור “אפקט פרפר” שיוביל לכשלים אופציונאליים חמורים יותר.

בהצלחה!

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *