דף הבית / נדל"ן / פרוייקטים חדשים בתל אביב מאת צבי צרפתי מבניו

פרוייקטים חדשים בתל אביב מאת צבי צרפתי מבניו

הרבה אנשים יעידו על כך שהם היו רוצים לקנות לעצמם דירה בתל אביב, והאמת היא, שזו אכן יכולה להיות בחירה טובה. זה לא משנה אם אתם רוצים לראות פרויקטים חדשים בתל אביב כדי לקנות בהם דירה להשקעה או שאתם רוצים לקנות דירה למגורים, כי בכל מקרה כדאי לדעת שיש היום פרויקטים איכותיים ומובילים. יש גורדי שחקים חדשים שבהם ניתן לרכוש לא מעט דירות מעוצבות בכל גודל שתרצו, כך שהצעד הראשון שצריך לעשות הוא קודם כל להחליט שזה מה אתם רוצים. לאחר מכן תוכלו להתחיל לראות את האופציות הקיימות וכך למעשה תהייה לכם אפשרות לבחור דירה שתתאים לצרכים שלכם.

בניין שנעים לגור בו

אחד מהמאפיינים העיקריים של פרויקטים חדשים בתל אביב זו העובדה שמדובר למעשה על בניין שחלק ממה שנעים בהם זה איך שהם מעוצבים. כלומר, מעבר לכך שיש לכל דייר דירה, יש גם חלקים משותפים כמו הלובי, החניה, הגינה ולפעמים אפילו הבריכה. כל הדברים האלה משפיעים מאוד על איכות החיים, ובמיוחד בעיר כמו תל אביב שלא קל למצוא בה חניה. לכן כדאי לכם מאוד לבדוק גם את הבניין עצמו שבו אתם חושבים לרכוש דירה ולא רק את הדירה עצמה, כי גם למכלול של הבניין יש השפעה על המגורים.

כמה עולות דירות חדשות בתל אביב?

השאלה החשובה ביותר שצריך להתייחס אליה כשרוצים לראות פרויקטים חדשים בעיר כמו תל אביב, זו שאלת המחיר. אתם צריכים לדעת מראש על כמה עומד ההון העצמי שלכם וכמה אתם יכולים להשקיע בדירה, כי כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, יש גם דירות מאוד יקרות בעיר הזאת. כדאי לבדוק לעומק את האפשרויות כי בוודאי תגלו שאתם יכולים להרשות לעצמכם דירה שאולי לא העזתם לחלום עליה.

 

אודות אורן זכאי

אורן זכאי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, חי את תחום הכלכלה, מנסה "לנצח" את השוק (אך לא תמיד בהצלחה), ומביא לכם הקוראים, מגוון ידיעות וחדשות מהתחום.

שווה לבדוק גם את

בדיקת דירה לפני מכירה

בדיקת דירה לפני מכירה

כל אדם שבא למכור נכס או לחילופין כאשר הוא רוצה לרכוש נכס, הוא לא יכול …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *