דף הבית / עסקים והון אנושי / איך להצליח בניסיון לקבלת הלוואה לעסק

איך להצליח בניסיון לקבלת הלוואה לעסק

במשך מאות שנים הצמיחה בעולם הייתה סביב 0.1% בשנה ואף בחלק מן המקרים הייתה אפסית או מתחת לאפס. אך בתחילת המאה התשע עשרה החל שינוי שבא לידי ביטוי באופן המובהק ביותר במאה העשרים והיה אפשר לראות כי מדינות רבות צמחו בקצב מסחחר. אם כן עולה השאלה כיצד פתאום חלה צמיחה כל כך גבוהה ומה הוביל לשינוי ההיסטורי הזה? אם כן התשובה היא שהצמיחה התחוללה בגלל שהתפתחו מקורות אשראי טובים יותר. העובדה כי כיום אפשר לקחת הלוואות באופן מסודר היא רבת משמעות והיא מבטיחה כי כל בעל עסק יכול להרחיב את העסק שלו בצורה ניכרת. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי הבנק עדיין לא ניאות לתת הלוואות וכי זה לא כל כך פשוט להצליח בניסיון לקבלת הלוואה בערבות המדינה לעסק. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אנו צריכים לשים לב טוב טוב איזה מסמכים אנו מגישים לבנק בשביל קבלת ההלוואה והם אלו אשר יקבעו פעמים רבות האם נקבל את ההלוואה או לא.

האם כדאי להגיש מסמכים לבנק באופן עצמאי?

כאן המקום לציין כי לא כדאי לנו להגיש את המסמכים לבנק באופן עצמאי וכי אנו חייבים להיות מומחים כלכליים בכדי שהבנק ייקח ברצינות את המסמכים שאנו מגישים לו בשביל קבלת ההלוואה. אם נגזים או חמור מכך נשקר במסמכים הבנק יעלה על זה מהר מאוד ולא יסכים לעולם לתת לנו הלוואה. בכדי להתגבר על הקושי הזה ולהגדיל את הסיכוי שלנו לקבל הלוואה כדאי לנו לפנות אל רואה חשבון בתל אביב אשר יסייע לנו להגיש את המסמכים לקבלת ההלוואה ואשר יעזור לנו בכך.

הלוואה לעסק

מדוע יש לבחור ברואה חשבון מנוסה שיסייע לנו?

עליכם להבין כי זה לא כל כך פשוט להגיש מסמכים לרואה החשבון וכי אנו צריכים לשים לב טוב טוב איזה מסמכים אנו מגישים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי עלינו לבחור רואה חשבון מנוסה אשר יסייע לנו בכך ואשר יוכל לעזור לנו בצורה הטובה ביותר שיש ועל כך אנו צריכים לתת את הדעת וזאת מכיוון שסביר להניח כי הבנק יקשיב הרבה יותר לרואה חשבון מנוסה מאשר לרואה חשבון חדש בתחום.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

רישוי עסקים

רישוי עסקים – לנצח את הבירוקרטיה הישראלית

כל מי שמעוניין לפתוח עסק חדש, יודע כי הבירוקרטיה הישראלית היא תחום סבוך ומורכב שלא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *