בדיקת שכר מורים

בדיקת שכר מורים

להיות מורה זו עבודה לא פשוטה אשר שכרה לא בצידה. השכר של המורם כמו הרבה מאוד תחומים בארץ חווה שחיקה לא קטנה, וכאילו דבר זה אינו מספיק, יש גם בעיות בקבלת השכר המועט הזה כראוי, ללא טעויות ובזמן הנדרש. מורים אשר מסיימים כל חודש של עבודה שבה הם פוגשים כמות גדולה של תלמידים וטורחים רבות על מנת לקדם אותם, רוצים לחוש כי משרד החינוך דואג לקדם אף אותם עם תנאי שכר שמכבדים את המקצוע שלהם כל הזמן. מה עושים כאשר מבינים כי השכר הוא לא כפי שמורה ציפה? זה הזמן לשינוי מקצועי או לביצוע של בדיקה מעמיקה.

תמהיל שונה של שכר

לכל עובד שכיר יכול להיות תלוש שכר שונה לא רק מהבחינה של סכום השכר אשר נכנס נטו בסופו של עניין אל הבנק, אלא גם בשל הסיבה כי ההרכב של השכר עצמו יכול להיות שונה. יש עובדים שלהם אין הורדה עבור רכב חברה, כאלה שלא יורד להם סכום עבור קרן השתלמות וכאלה שלהם אין בכלל תשלום של בונוס. עובדים אשר נמנים על תחום ההוראה ומקבלים את השכר שלהם ממשרד החינוך מקבלים מפרט שכר שונה אש כולל גם את השינויים של אופק חדש לצד שינויים אשר כוללים את סוג הוותק של המורה המדובר.

בדיקת שכר מורים

מוודאים שהתלוש תקין

אז איך מבצעים בדיקת שכר מורים ומוודאים כי התלוש אותו מקבלים אל הידיים הוא נכון ומדויק? לא צריכים להתחיל ולבצע חיפושים בגוגל רק על מנת לנסות ולהבחין בין מידע רלבנטי אל מידע שפחות נכון לאותו עובד הוראה, וגם לא רצוי להשוות את התלוש עם עובדי הוראה אחרים. כל זה לא יביא אל מידע נכון בצורה הכי בורה שאפשר, אלא יותר לכעס על חוסר בהירות בעניין. לעומת זאת, עבודה עם מערכת אשר מבצעת בקרה על תלושי משכורת, ובייחוד עבור אלה של עובדים מתחום ההוראה מביאה אל הנחת כאשר התלוש נכון, ואל המעבר אל תיקונים נדרשים ללא עיכוב, כי זמן שווה כסף, גם עבור מי שעובד בתחום ההוראה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *