דף הבית / כללי / המכשור המשרדי שכל עסק חייב להחזיק

המכשור המשרדי שכל עסק חייב להחזיק

למרות שהשאיפה של כולנו היא לחסוך בהוצאות המשרד, יש מכשור שפשוט אי אפשר לעבוד בלעדיו. החל ממדפסות לייזר ועד למגרסות איכותיות, קיבצנו בעבורכם את הפריטים הכי חשובים בעסק שלכם וסיפקנו כמה טיפים שעזרו לכם לצמצם בעזרתם את ההוצאות השוטפות. הנה כל הציוד שאתם זקוקים לו והדרכים שבהם הוא יכול לעזור לכם לחסוך הרבה כסף.

מדפסת לייזר למשרד

מדפסת לייזר איכותית מהווה פתרון כלכלי למשרדים אשר נוהגים להדפיס דפים, כחלק מכל יום עבודה שגרתי. המדפסות האלו צורכות הרבה פחות דיו מאשר מדפסות ההזרקה הדיו הביתיות ולכן משתלמות יותר בכל משרד. למרות שרובן מדפיסות בשחור לבן וברזולוציה מעט יותר נמוכה מאשר המדפסות הביתיות, הן בהחלט חותכות בהוצאות של הארגון שלכם באופן משמעותי.

צגי מחשב חסכוניים בחשמל

בלתי ניתן לעבוד באופן איכותי ללא צגים מחשב ברזולוציה גבוהה אולם בהחלט ניתן לחסוך בהוצאות החשמל של כל מסך. על ידי מעבר לצגים בטכנולוגיית הלד, ניתן להפחית באופן משמעותי את הצריכה האנרגטית של כל המשרד. שימו לב שאתם מכוונים את הצג על מצב של חיסכון בחשמל ותזכרו שככל שרמת הבהירות תהיה נמוכה יותר, כך צריכת החשמל תהיה נמוכה יותר.

מכשיר כריכה בחום

מכשיר כריכה בחום נחשב לאחד המכשירים הכי נפוצים במשרדים רבים. העובדה שהוא משמש הן לפרזנטציות פנים משרדיות והן לכריכה של קטלוגים פיזיים ללקוחות הקצה ולמתעניינים הפוטנציאליים, הפכו אותו לחובה. אגב, חשוב לזכור שהמכשיר הזה מאפשר לכם לחסוך לא מעט כסף בכל פעם שאתם צריכים לכרוך מסמכים חשובים והוא פוטר אתכם מהתלות בספקים חיצוניים.

מגרסות שקטות עם מנגנון איכותי

מגרסות שקטות מאפשרות לכל צוות המשרד להמשיך בעבודתו גם כאשר צריך לבצע גריסה יסודית של ניירת חשובה. לכן, חשוב לבדוק אילו דגמים יעשו את העבודה וישמרו על רמת הפרודוקטיביות הגבוהה ואילו דגמים יעשו רעש ויפריעו לאיכות העבודה בעסק שלכם. כיום השאיפה היא לצמצם עד למינימום את הרעש שהמגרסות מייצרות בכל רגע והמנגנונים החדשים בהחלט מראים שיפור בעניין.

ציוד כתיבה וניירות איכותיים

ציוד כתיבה הוא עדיין אחד הפריטים החשובים ביותר בכל משרד ובית עסק בישראל. הוא מאפשר לכם לרשום את כל הדברים החשובים באופן קל ומהיר ומעניק פתרון איכותי לצרכים אנלוגיים רבים. כמו כן, אסור לשכוח את דפי הממו, ניירות הכתיבה ודפי הצילום. בכל הנוגע אל האחרונים, כדאי לרכוש רכישה מרוכזת בכדי לחסוך בעלויות ולוודא שהם מתאימים בצורה מושלמת למכונת ההדפסה שמצויה במשרד שלכם.

לסיכום, ניתן לראות שעל ידי בחירה במדפסות חסכוניות והקפדה על שימוש בצגי מחשב חסכוניים, ניתן להפחית באופן קבוע בהוצאות העסק שלכם. גם מכשיר כריכה בחום ומגרסה שקטה נחשבות לחובה בכל בית עסק ועוזרות לעלות את רמת הפרודוקטיביות של  כל צוות המשרד.

אודות admin

שווה לבדוק גם את

AGT של מתי כוכבי - ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

AGT של מתי כוכבי – ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

חברת גרטנר הינה חברת מחקר בינלאומית, אשר מפרסמת אחת לתקופה את רשימת ה- Cool Vendors …