דף הבית / תעשייה / מבערי גז מכל הסוגים לתעשייה

מבערי גז מכל הסוגים לתעשייה

היום ניתן למצוא בשוק שלושה סוגים עיקריים של מבערים לתעשייה, כאשר הפופולאריים ביותר הם מבערי גז, אחריהם מגיעים מבערים המבוססים על מזוט או סולר ולאחר מכן – מבערים דואליים, אשר יכולים לעבוד גם על סולר וגם על גז. הסיבה לפופולאריות של מבערי הגז הינה פשוטה – מדובר על מחיר נמוך יותר, לעומת מחיר הסולר בארץ. ארץ ישראל עשירה בגז טבעי, ולכן רק טבעי לנצל אותו לצרכי התעשייה השונים, ובכך להגדיל את הרווח של החברה. מעבר לעניין המחיר, כדאי לדעת כי הגז נחשב לדלק אקולוגי יותר, אשר פחות מזהם את הסביבה ולכן יוצר פחות נזקים סביבתיים מאשר הסולר או המזוט. יתרון נוסף שימוש במבערים מבוססי גז, קשורים לעובדה שהם דורשים פחות תחזוקה מכל סוג אחר של מבערים. הדבר תורם רבות לפופולאריות שלהם בתחומי התעשייה השונים.

לעוד מידע ודוגמאות, לחצו כאן.

מבערי גז לתעשייה – כל מה שחשוב לדעת בנושא

בעבר רוב התעשייה בארץ הייתה מבוססת על מבערי סולר או מבערי מזוט, אך מהרגע שמצאו את מצבור הגז הטבעי באזור חיפה, התמונה השתנתה לחלוטין. תעשיות רבות עוברות להשתמש במבערים המבוססים על גז, בשל היתרונות הרבים שלהם. עם זאת, חשוב לדאוג להתאים בצורה הנכונה והמקצועית ביותר את מבער הגז לדוד הקיטור. התאמה לא מדויקת או חובבנית, עלולה לגרום לניצולת אנרגיה נמוכה יותר, דבר שיפגע בתפוקת העבודה של הדוד. כמו כן, התאמה לא נכונה עלולה לגרום לפגיעה במבנה הדוד או לעבור על תקנות הבטיחות הנהוגות בתחום. בטרם מתחילים להשתמש במבער גז חדש, יש צורך לבצע את כל הנהלים והתקנות הרלוונטיות, כמו למשל נישוף באוויר קר והתקנה של גלאי להבה. מומלץ להזמין את מבער הגז מחברה מקצועית ואמינה, אשר תוכל לספק הדרכה וייעוץ רלוונטיים, אחריות מקיפה על המבער וכמובן סיוע בביצוע בדיקה תקופתית הנדרשת אחת לחמש שנים.

מבערי גז

לסיכום, היום ניתן לראות תעשיות שונות ומגוונות, אשר זונחות את השימוש במבערי הסולר או מבערי המזוט המסורתיים ועוברות להשתמש במבערי גז מסוגים שונים. מדובר על פתרון הרבה יותר נוח והרבה יותר משתלם מבחינה כלכלית, היות והמחיר של הגז נמוך יותר והוא דורש פחות תחזוקה.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

סלילת כבישים ועבודות עפר – היכן אפשר למצוא חדשות חמות בתחום זה?

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות טכנולוגית מדהימה אשר מברכת אותנו באמצעים טכנולוגיים חדישים, שרק הולכים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *