מהו גישור עסקי?

ייעוץ כלכלי למשפחות ולעסקים – להתחיל לחיות נכון

לפעמים כל מה שחסר בשביל להקפיץ את איכות החיים הוא עוד אלף או שניים לחודש. בשביל עסקים, לפעמים מדובר בעוד 5% או 10% צמיחה בהכנסות. בכל אופן, הכסף הזה שם, ולרוב הוא מתחבא בפרטים הקטנים, במובן מאליו, במקומות שאנחנו כל-כך רגילים להתבונן בהם, שהתרגלנו למראה הנוכחי, מצב מסוכן שבו בלי ייעוץ כלכלי חיצוני עם עיניים חדשות אנחנו כבר לא יכולים לראות אותם

מדי שנה מאות בעלי עסקים קטנים כגדולים ואלפי בתי-אב בישראל עוברים תהליך קצר ופשוט של ייעוץ אישי כלכלי וליווי זהיר ומדויק בכדי ליעל את משק הבית או העסק שלהם. התוצאה הסופית היא התנהלות מדויקת, ברורה, שקופה ובהירה של כל הפרטים הנחוצים כדי להתנהל בצורה שתקפיץ את איכות החיים שלכם ושל העסק שלכם.

ייעוץ כלכלי מותאם למשפחות

להחזיק משק-בית זה לא פשוט. הוצאות החשמל, המים, הארנונה, לצד ההוצאות השוטפות של קניות יום-יומיות, שלא לשכוח את הריהוט ומכשירי החשמל שצריך לרענן ואפילו לתקן מדי פעם, ואז מגיעות ההוצאות המפתיעות. כל אלו דורשים תכנון נכון ומפורט, כדי לוודא שאנחנו עומדים בקצב של עצמנו.

ייעוץ כלכלי המותאם למשפחות לוקח את כל הפרטים של משק הבית שלכם, מהקטן לגדול, ומיישר איתכם קו. לעיתים קרובות מאד המשפחות העוברות תהליך מהיר זה מוצאות עצמן משתאות אל נוכח הניהול הקלוקל שהיה הנוהג עד כה, ומעתה ואילך נפתח מרחב נשימה מרשים בו לפתע יש עודף כספים.

ייעוץ כלכלי המותאם לעסקים

כמו משק הבית, גם העסק מלא בהפתעות קטנות והוצאות שוטפות. לעיתים מדובר במלאי, ולעיתים מדובר בתשלום לעובדים, לרוב מדובר בשכירות, וגם עסקים אינטרנטיים בהם דמי השכירות מינוריים למדי, הרי שגם שם יש הרבה מה לקבל מייעוץ עסקי כלכלי.

כאשר מדובר במחזורים קטנים, כל שקל קובע, וייעוץ כלכלי מותאם לעסקים לוקח את העסק שלך מיעלות גבוהה ליעילות הגבוהה ביותר, דיוק של 110% בתפיסה, הניהול וההמשכיות הנכונה של ההוצאות וההכנסות שלך, עד כדי התייעלות חסרת תקדים שמפתיעה בעלי עסקים שוב ושוב, לעבר רווח גבוה יותר.