דף הבית / כללי / משאבות חום – מהן?

משאבות חום – מהן?

אוהבים להתפנק בבריכה מחוממת בשיא החורף? אתם לא היחידים. אבל כשאתם קופצים לבריכה כשבחוץ גשום וקפוא, האם אתם באמת חושבים מה גורם למים להתחמם?

לחימום המים בבריכה יש מוצר ייחודי הנקרא משאבות חום – למוצר זה משאבה חדשנית שבבסיסה פעולת המזגן הידועה ששואבת את החום מהסביבה שבה היא נמצאת על מנת חמם את המים. משאבה זאת בעלת מרכיבים מהותיים המסייעים למוצר לעבוד בצורה אפקטיבית והיא בעלת מוניטין חזק בזכות היתרונות שהיא מעניקה למפעיל ולמשתמש בה.

יתרון משאבת החום

עדיין יש ערבים קרירים בתקופת המעבר, אך השימוש במוצר משאבות חום אפשרי בכל עונה ולמעשה, מעניק יתרון משמעותי עבור מי שרוכש ומפעיל אותו, בעיקר בעניין האיכות והיעילות.

למוצר ישנו יתרון עצום – הוא חסכוני! המשאבה הפועלת עובדת בשיטה שבה היא שואבת אנרגיה מהאוויר, כ80 אחוז מהאוויר ו20 אחוז ממקור חשמלי כלשהו. המשאבה לא פוגעת באיכות הסביבה ובעלת בקרה משוכללת ומדויקת שמכוונת את החימום לזמן מסוים ומייעלת את התפקוד.

משאבות חום

למוצר משאבות חום קיים עוד יתרון נוסף – המוצר עמיד ממפגעי מזג אוויר ושינוי טמפרטורות. למוצר יש עלות גבוהה באופן יחסי מהמוצר השונה בשוק, אך זאת השקעה שכדאי להתמקד בה עבור הטווח הרחוק. המוצר חדשני ויש לו אמינות ברמה גבוהה המביאה עוד פן משמעותי בנושא חימום של בריכות, בתים ובתי עסק.

שימוש אפשרי נוסף למוצר

משאבות החום לא משמשות עבור חימום רק בריכות, המוצר יכול לשמש גם למפעלי תעשיה, חימום בתים פרטיים גדולים וחימום על בסיס מים וכל זאת בזכות המוצר שקיים בו חסכון מאד גבוה בצריכה נפט, גז, חשמל ואנרגיה.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

5 דברים שחברות הובלה לא יכולות להעביר עבורכם

תהליך של מעבר לדירה חדשה או בית חדש הוא תהליך שדורש מכם להחליט מה אתם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *