דף הבית / כללי / קופות רושמות של ניוטק איילון

קופות רושמות של ניוטק איילון

הקופה הרושמת הראשונה בהיסטוריה הומצאה על ידי ג’יימס ריטי בשנת 1879, על מנת לפקח על העובדים שמא יגנבו כסף מהקופה. תחילה, הקופה הרושמת רק רשמה את חישוב הסכום הסופי בצג אנלוגי ואחסנה את הכסף, מספר שנים לאחר מכן נוסף גליל הנייר שאפשר הדפסת קבלה ומעקב מוגבר יותר על העובדים.

קופות רושמות עם מנוע חשמלי הגיחו לאוויר העולם רק במאה ה-20 ואפשרו עבודה נוחה יותר ומהירה יותר עם הקופה, בנוסף לשכלולים נוספים שהתפתחו עם השנים. כיום, קופות רושמות מחוברות למערכת מחשבים עם תקשורת, כך שניתן לחייב דרכן כרטיסי אשראי ולשלוח נתונים למאגר שמור. חברת ניוטק איילון מציעה מגוון רחב של עזרים לעסק שלכם כגון: מכונות לספירת הכסף, אקדח מחירים, משקלים שונים וכמובן קופות רושמות עם טכנולוגיה מתקדמת.

קיצור תהליכים

קופות רושמות מתאימות לכל סוג של עסק, אם קטן, בינוני או גדול והן מקצרות כל תהליך ומייעלות את העבודה בכל עסק. מלבד הנוחות הרבה שהקופה מעניקה לקופאי, היא מאפשרת למעסיק לבצע מעקב אחרי המכירות ואחרי כל עובד, אפילו בלי להיות נוכח בעסק. ניוטק איילון מעניקים אחריות מלאה על כל המכשירים וכמובן על קופות רושמות ומבטיחים שקט נפשי אחרי כל קנייה.

שליחת דוחות וניהול העסק

קופות רושמות של חברת ניוטק איילון יקצרו עבורכם את תהליך הסגירה ואת ספירת המלאי, מאחר ותוכלו לקבל דוחות מפורטים של כל המכירות ושל המלאי שיש להזמין. הקופה מתחברת למחשב ולמשקל, כך שהעובד יחסוך זמן עבודה ויפיק יותר תועלת בזמן קצר. בפעולה אחת, ניתן לעשות גם את השקילה, גם את החישוב וגם את שליחת המידע עבור הדוחות של סוף היום. בנוסף, העובד יוכל להדפיס כרטיס באופן מתקדם דרך הקופה ולא במכונה המיושנת ששימשה אותנו בעבר. המעסיק יוכל לעקוב אחר שעות העבודה של כל עובד ואפילו על זמני ההפסקות. קופה רושמת בעלת מעלות רבות נוספות שיעזרו לכם ליעל את העסק.

אודות אורן זכאי

אורן זכאי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, חי את תחום הכלכלה, מנסה "לנצח" את השוק (אך לא תמיד בהצלחה), ומביא לכם הקוראים, מגוון ידיעות וחדשות מהתחום.

שווה לבדוק גם את

כל מה שצריך לדעת על התקנת מערכות אש במבני ציבור

מהו מבנה ציבור? מהו הציוד אותו יש להתקין במבנים אלו ומה עוד חשוב לדעת אודות …