דף הבית / כללי / שירותי סטיילינג מקצועי של אושרת אורן לנשות עסקים

שירותי סטיילינג מקצועי של אושרת אורן לנשות עסקים

להיות אשת עסקים, קטנה או גדולה, זה דבר מחייב. עולם העסקים הוא לא עולם קל, ולצערנו לנשים הוא קשה יותר. הרי מנשים מצפים למשהו אחר, והרבה פעמים היחס מראש הוא שלילי. אך אם אישה מגיעה מוכנה מכל ההיבטים הנדרשים, היא יכולה תוך זמן קצר להשתלט על הסיטואציה ולהוכיח שכל מה שחשבו עליה או בכלל, איננו נכון.

אחד ההיבטים שכל אשת עסקים צריכה להתייחס אליו הוא המראה. בעוד שאצל גברים, יחסית זה קל, בין אם זו חליפה ובין אם זה ספורט אלגנט או בגד אחד שמתאים לפגישות עסקים, אצל נשים זה מורכב יותר. לכן לא מעט נשות עסקים בכל הרמות, משתמשות בשירותי סטיילינג של אושרת אורן בצורה כזו, הן מקבלות את כל הכלים הנדרשים בשביל להגיע לאירועים עסקיים, עם המראה המתאים והמקצועי ביותר.

שירותי סטיילינג מקצועי לנשות עסקים, איננו קשור אך ורק ללבוש. זה רק חלק אחד בתפריט. במהלך העבודה יש התייחסות לכלל המראה, בין אם זה עיצוב שיער, איפור, תכשיטים, נעליים ועוד. כל דבר כזה יכול לעזור לשינוי המראה.

לעיתים השינוי יכול להיות מוחלט, במובן הזה שהשיער יעוצב לגמרי אחרת, ותיבנה מלתחה חדשה, כך האישה תציג מראה שונה לגמרי. לעיתים גם השינוי יהיה נקודתי בכל פעם, כלומר לפגישות ערב זה יהיה סטייל אחד ולעבודה זה סטייל אחר, למסיבות סטייל שונה ועוד. המטרה היא להתאים את המראה לאירוע, על מנת שהאנשים שעובדים או נפגשים עם אשת העסקים יבינו שיש הבדלים, שכל אירוע מקבל את הנוכחות שלו.

סטיילינג מקצועי של אושרת אורן

שירותי סטיילינג יכולים להתבצע אך ורק עם הסטייליסטית מכירה את אשת העסקים לעומק, ולשם כך עליה ללמוד להכיר אותה, ואם אשת העסקים סומכת עליה בעיניים עצומות. אי אפשר לעשות את זה אחרת.

לפני סיום צריך לומר, מדובר בתהליך, לא מדובר בעניין שמתחיל ונגמר ברגע אחד, לכאורה זה נראה משהו פשוט, אך זה תהליך והוא כולל למידה ועוד מגוון רחב של דברים. אם משקיעים נכון בתהליך אפשר להצליח ואשת העסקים יכולה ליהנות מראה שונה ומיוחד.

 

אודות miri

שווה לבדוק גם את

AGT של מתי כוכבי - ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

AGT של מתי כוכבי – ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

חברת גרטנר הינה חברת מחקר בינלאומית, אשר מפרסמת אחת לתקופה את רשימת ה- Cool Vendors …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *