דף הבית / טכנולוגיה ואינטרנט / 5 יתרונות לרכישת מכשירים סלולריים מחברת הסלולר

5 יתרונות לרכישת מכשירים סלולריים מחברת הסלולר

פתיחת שוק מכשירי הסלולר מעניקה לצרכנים היצע תחרותי, גדול ומגוון. יחד עם זאת, בחינה וסקירה מעמיקות של השוק מעידות בסופו של דבר כי במרבית המקרים עדיף לרכוש את המכשיר מחברת הסלולר. מדובר בחנויות כמו סלקום מובייל שופ המציעות לכם מגוון יתרונות, שלאו דווקא קשורים לעלות המכשיר.

הקנייה הבטוחה ביותר

רכישה של מכשיר סמארטפון חדש כרוכה בהוצאה לא קטנה, ולכן חשוב לבצעה במקום אמין ובטוח. בתוך כך, רכישתו מחברת הסלולר עצמה היא האופציה הבטוחה ביותר. זאת מאחר היא מבטיחה ללקוח שירותי תמיכה מקצועיים, לצד ידיעה שמדובר במכשיר איכותי המסופק באחריות מלאה, עם יכולות טכנית לתקן כל בעיה שהוא מציב. מעבר לכך, רכישת מכשיר מחברת הסלולר אינה כרוכה בחשש מפני סגירת העסק או קבלת מכשיר ללא גב מגבה. כמו כן, שלא כמו בחברות קטנות, כאשר רוכשים מכשיר ישירות מחברת הסלולר אינכם צריכים לחשוש מפני היותו לא חוקי או גנוב. חשוב לציין כי בימינו עולה באופן תדיר מספר התלונות על רכישת מכשירים גנובים, שחברות הסלולר חוסמות אותם. לא אחת מדובר בתרגיל של המוכר, הקונה את המכשיר מחברת הסלולר ומדווח על גניבתו, ובתמורה מקבל מכשיר חדש מהחברה. זאת, בעוד שהלקוח נותר עם מכשיר שאינו פועל. כמובן שמצבים אלו אינם יכולים להתרחש בעת קניית מכשיר ישירות מחברת הסלולר.

שירות הלקוחות הטוב והמקיף ביותר

בהיותן הוותיקות ביותר בשוק, חברות הסלולר נתמכות במערך מקצועי ומיומן, ומספקות ללקוחותיהן את השירות הטוב והמקיף ביותר. שירות זו מסופק בפריסה ארצית רחבה ומאפשר לכם לקבל מכשיר חלופי עד להשלמת התיקון במעבדות החברה. מדובר באופציה חשובה ביותר שלרוב איננה קיימת בקרב חברות פרטיות אחרות המוכרות מכשירי סלולרי.

ביקורת איכות קפדנית ביותר

מכשירים שנרכשים בחברת סלולר עוברים בדיקות איכות קפדניות, אשר מוודאות את היותם תקינים ומותאמים לשוק המקומי. כך לדוגמא, מכשירים הנמכרים ממשווק פרטי עלולים להיות בעלי התאמה חלקית לתדרים הנחוצים בישראל או לתמיכה בממשק בעברית, תופעה שאינה קיימת בעת רכישת מכשיר מחברת סלולר.  כמו כן, רק למעבדות השירות של חברות הסלולארי יש את הכלים והיכולות לזהות באגים ותקלות זעירות, ואילו במעבדות פרטיות הבעיה נותרת לעיתים קרובות ללא מענה או פתרון משביע רצון.

מבחר עדכני של מכשירים

למרות הרפורמה, חברות הסלולר מחזיקות במרבית הלקוחות בישראל, ולכן הן מציבות כוח קנייה חזק מול יבואניות הסלולר. כוח זה בא לידי ביטוי בתחומים רבים מבחינת היכולת להשפיע על פעילות  השוק המקומי, ובין היתר גם מעניק לחברות אלו יתרון מובהק במגוון מכשירי הסלולארי שביכולתן להציע. מעבר לכך, הן תמיד יהיו הראשונות להחזיק במכשירים מהדגמים החדישים ביותר והמובילים בשוק.

התנאים הטובים ביותר

בהיותן גוף עסקי חזק ואיתן, חברות סלולר מסוגלות להעניק ללקוחותיהן פריסת תשלומים נוחה במיוחד, שלא כמו משווקות אחרות. מדובר בפריסה של כ- 36 תשלומים, מה שהופך את רכישתו של מכשיר חדש ואיכותי לאפשרית עבור צרכנים רבים. בנוסף לכך, חברות הסלולר מעניקות אחריות מלאה על המכשירים שהן מוכרות. לבסוף, עבור לקוחות עסקיים גדולים, אנשים שמחפשים מכשיר יוקרתי, או מי שנוטים לדבר הרבה, חברות הסלולר יכולות להציע את חבילות התקשורת הטובות והמשתלמות ביותר.

אודות אורן זכאי

אורן זכאי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, חי את תחום הכלכלה, מנסה "לנצח" את השוק (אך לא תמיד בהצלחה), ומביא לכם הקוראים, מגוון ידיעות וחדשות מהתחום.

שווה לבדוק גם את

גיבוי שרת וירטואלי ושחזור הנתונים

גיבוי שרת וירטואלי הוא פתרון שמקל על הגיבוי ושחזור הנתונים של מחשבים. השירות מאפשר לקבוע …

תגובה אחת

  1. אני רוצה לקנות אייפון 6,
    ואני מתלבט כי ראיתי בחנויות הקטנות בארץ במחיר הרבה יותר מופחת מהחברות הגדולות
    השאלה כמה זה בטוח?
    אולי תוכל לעזור לי בהתלבטות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *