דף הבית / כללי / מה חשוב לבדוק אצל חברת הובלות

מה חשוב לבדוק אצל חברת הובלות

הובלת דירה, הובלת משרד, עסק, והובלות קטנות או גדולות – כולן הם חלק מהפעולות שחייבים לבצע כדי להעביר חפצים ממקום למקום בצורה מהירה ובטוחה.

כדי להוביל את החפצים שלכם בצורה מקצועית חשוב שתמצאו מוביל טוב וחברת הובלות טובה שיכולה להקלה עליכם את המעבר במידה רבה.

אבל מה צריך לבדוק אצל חברות ההובלות לפני שאתם שוכרים את שירותיה? כל התשובות בהמשך.

אמינות – כאשר אתם בוחרים חברת הובלה שימו לב לאמינות החברה. חברה הובלת אמינה היא כזאת שתוכל לשריין לכם את יום המעבר, לשים אתכם בראש באותו היום ולספק לכם את כלל השירותים עליהם סיכמתם עם מנהל החברה.

מקצועיות – וודאו כי החברה להובלות היא חברה מקצועית חברה כזאת יכולה לאפשר לכם שלל שירותים כגון: הובלות קטנות, הובלות גדולות, שירותי אחסנה, אריזה, פריקה של החפצים, ועוד. בכך תוכלו לקבל מחברת הובלות אחת את כל השירותים שאתם זקוקים להם.

הצעת מחיר – שימו לב להצעת המחיר שאתם מקבלים מחברת ההובלה, סכמו עם מנהל העבודה על מחיר שאינו משתנה בעת המעבר תוך שאתם מסבירים לו בדיוק כמה ארגזים שיש לכם ומה צריך להוביל מלבד הארגזים. בצורה זאת חברת ההובלה לא תוכל להתחיל ולהעלות מחירים ביום ההובלה בטענה כי יש יותר חפצים ממה שסוכם.

חברת הובלות

ביטוח – אחד הדגשים החשובים שיש לשים עליהם לב הוא כי החברה מבטחת את עובדיה. מקצוע ההובלות הוא מקצוע מסוכן וזאת משם שיש בו סיכון לנפילות, נזקים פיזיים ונזקים לרכוש. חברה המבטחת את העובדים ואת הסביבה שלה, היא חברה מקצועית שכדאי לקבל ממנה שירותים.

זמני הגעה – וודאו כי החברה עומדת בזמני ההגעה שלה. תאמו שעה מדויקת להגעה, בעוד שאתם מקבלים המלצות אודות חברות הובלות שונות ועמידתן בזמני הגעה. במעבר דירה יש לתת את הדגש על עמידה בזמנים: מה שקריטי כדי לבצע מעבר חלק ומהיר.

שירותים – בדוקו אילו שירותים החברה מציעה. וודאו כי מלבד ההובלה עצמה החברה יכולה לסייע לכם באריזה של החפצים, בהגנה עליהם, באחסנה של חפצים ואף בהשלכת חפצים שאינכם זקוקים להם במקומות ייעודיים.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

תביעות נזיקין מהן כוללות בדיוק

תביעות נזיקין מוגשות לבית המשפט על ידי אזרחים אשר נפגעו בגופם או לחלופין אם רכושם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *