דף הבית / תעשייה / דיפוכם עמגל – נעים להכיר

דיפוכם עמגל – נעים להכיר

תעשיות בכל תחום אינן יכולות להתחיל לייצר מוצרים שונים ללא חומרים המיועדים לתעשייה. חומרים אלה שהם חומרים נוזליים, גזים, שמנים, ועוד, נועדו על מנת להקנות את היכולת לייצור מכל סוג.

בשל כך אם אתם עוסקים בתעשייה ובייצור – חשוב שתכירו חברה בשם דיפוכם עמגל אשר עוסקת בתהליכי ייצור, אספקת חומרים לתעשייה, אריזה, אחסון ושיווק.

אז מי היא החברה?

חברת דיפוכם עמגל עוסקת בהפצת חומרי גלם לתעשייה, החברה הגדולה והמוכרת בישראל בתחומה. החברה פועלת כבר 30 שנים בתחום תוך שהיא מאפשרת יותר מ1,000 סוגים של חומרי גלם שונים לתעשייה.

חברה זאת מספקת מוצרים לתחומי המזון המשקאות, הבנייה, לתעשיות הצבע, הקוסמטיקה, הכימה האנרגיה והמים. החברה עוסקת גם בייצור והפצה של חומרים וגם בשינוע החומרים, אחסונם ומתן ייעוץ בעת הצורך.

בנוסף לדיפוכם עמגל תחומים נוספים בהם היא מומחית ביניהם: תחומי הפורמולציה, ההמסה, האריזה, בטיחות ופיתוח שיטות שונות של אריזות וביצעו פרמנטציות.

המוצרים אותם מספקת דיפוכם עמגל  הינם כאלה שנועדו לשלל תעשיות תוך שהחברה מתמקדת גם בייצור של חומרים, גם בהפצת החומרים וחשוב מכל – בפיתוח ממוצרים ללקוחות החברה בהתאמה אישית.

חברה זאת תבצע את כל הפעולות הדרושות על מנת לספק חומרי תעשייה מושלמים ויעילים ללקוחות שלה.

אם אתם זקוקים לייעוץ בבחירת החומרים דאתם זקוקים להם לתעשייה, חשוב לדעת כי החברה  מספקת גם יעוץ ופתרונות משלימים לארגונית ותעשיות שונות כמו בתחומי של ייצור של גזים שונים וספציפיים, פורמולציה, המסה, אריזה, שטיפת אריזות וביצוע פרמנטציות.

דיפוכם עמגל

מדוע כדאי לבחור בדיפוכם עמגל?

הניסיון של החברה שנמשך כבר במשך 30 שנים, היעילות של הצוותים בחברה וההתאמה האישית – הם רק חלק מהסיבות שבגינן בוחרים ארוגנים וחברות בחברה זאת.

בנוסף חברת דיפוכם עמגל מלבד ייצור מותאם אישית ללקוח, מספקת גם שירותים של אריזות ייחודיות לנוזלים וגזים, פיזור ואחסון של חומרים שונים והובלת חומרים אל ייעודם.

החברה  באמצעות פועלת בכל רחבי הארץ. והיא  ידידותית לסביבה וזאת תוך מחזור חומרים, וייצור חומרים עם מינימום נזקים לסביבה.

 

אודות miri

שווה לבדוק גם את

סלילת כבישים ועבודות עפר – היכן אפשר למצוא חדשות חמות בתחום זה?

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות טכנולוגית מדהימה אשר מברכת אותנו באמצעים טכנולוגיים חדישים, שרק הולכים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *