דף הבית / כללי / אחוזי נכות ביטוח לאומי בגין פיברומיאלגיה

אחוזי נכות ביטוח לאומי בגין פיברומיאלגיה

ישנם מקרים רפואיים אשר יכולים לפגוע קשות ביכולת של אדם לתפקד כשורה ולהגיע בכל יום מקום העבודה. במקרים כאלה כדאי לעשות בדיקה רפואית ולבדוק האם ישנה זכות לאחוזי נכות מביטוח לאומי. כך למשל, כדאי לדעת שבמקרים מסוימים של פיברומיאלגיה ניתן לקבל אחוזי נכות, אבל יש לזכור שהבירוקרטיה יכולה להיות לא פשוטה בכלל, והיעזרות בעורך דין זה לא משהו שכדאי לוותר עליו.

אל תתנו לגוף שלכם לעצור אתכם

גם אם הבחנתם כי גופכם אינו מסוגל לתפקד כבעבר, אין הדבר אומר שאתם צריכים לחיות חיי אומללות מעתה ועד עולם. בדיוק במקרים כאלה ביטוח לאומי נכנס לתמונה ואמור להקל עליכם ולעשות סדר בחיים שלכם. אם אתם סובלים מפיברומיאלגיה והנכם תוהים מה תוכלו לעשות בנידון, אז תתחילו בכך שתפנו אל עורך דין.

ישנם עורכי דין רבים שמתמחים בפניות לביטוח לאומי וקבלת אחוזי נכות, כך שאם תפנו אל האחד הנכון, הוא ידע להמליץ לכם בדיוק מה כדאי לכם לעשות והאם יש לכם סיכוי לקבל את אחוזי הנכות.

זה שאתם תבחרו להיעזר בעורך דין מוביל לא אומר בהכרח שתוכלו לקבל את אחוזי הנכות שאתם רוצים בהם תוך זמן קצר. מדובר בתהליך שיכול לקחת זמן רב, ואם אתם רוצים שלא לצאת ממנו מתוסכלים, תפעלו בחוכמה ותפנו בהקדם אל אנשי מקצוע מנוסים שיסבירו לכם מה לעשות בכדי להתמודד עם הבירוקרטיה.

אחוזי נכות ביטוח לאומי בגין פיברומיאלגיה

ממצים את הזכויות בעזרת עורך דין

הזכויות שלכם זה לא משהו שאתם אמורים לזלזל בו אף לא מעט, ואם אינכם מבינים זאת עד עתה, אז הגיע הזמן שתבינו זאת, שכן אנו גרים במדינת חוק שבה לכל אדם שלא יכול לעבוד מגיעים פיצויים מביטוח לאומי. זאת כמובן בהנחה שחוסר היכולת לעבוד נובעת בשל אחוזי נכות מסוימים או מקרים שבהם מקבלים פיצויים ממעסיק רשלני.

בכדי שאתם תוכלו לדעת בדיוק מה מגיע לכם ומה לא מגיע לכם, אל תחששו יותר מידי ותעשו את הצעד הזה שכרוך בפנייה אל עורך דין מוביל שיעזור לכם מההתחלה ועד הסוף.

לעוד מידע על אחוזי נכות ביטוח לאומי בגין פיברומיאלגיה ביטוח לאומי

אודות miri

שווה לבדוק גם את

AGT של מתי כוכבי - ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

AGT של מתי כוכבי – ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

חברת גרטנר הינה חברת מחקר בינלאומית, אשר מפרסמת אחת לתקופה את רשימת ה- Cool Vendors …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *