דף הבית / צרכנות / קרמיקה לאמבטיה

קרמיקה לאמבטיה

חדר האמבטיה בבית הוא אחד החללים הכי שימושיים. אנו נמצאים בחדר האמבט כמה פעמים ביום ועקב השימוש הרב בו הוא צובר לחות ורטיבות ולכן, הבחירה של כל חומרי הגלם שמרכיבים את חדר הרחצה היא מאוד מאתגרת. הדלתות, הכלים הסניטריים, התאורה והמראות, הארונות והריצוף חייבים להיות מותאמים לתנאים הייחודיים שקיימים בחדר האמבט. בחירת הריצוף או קרמיקה לאמבטיה, מגיע במגוון רב של טקסטורות, גוונים ועיצובים שונים. ניתן להקנות לחדר הרחצה מראה יוקרתי, מודרני, לאסי או בסגנון עתיק יותר באמצעות אריחי פסיפס מיוחדים. יש לשים לב כי בחירת הקרמיקה תהיה ייעודית משום שמדובר בסוג אריחים שמיועדים נגד רטיבות ועובש.

לגבי המחירים, ניתן למצוא אריחים תוצרת חוץ או תוצרת כחול לבן, אך האיכות הינה השיקול החשוב ביותר עבורכם. יש למצוא אריחים איכותיים ממותגים מוכרים על מנת שתהיו בטוחים כי אריחים אלה יחזיקו מעמד לשנים.

שילוב האלמנטים בבחירת הקרמיקה לחדר הרחצה

היות ומדובר בחלל קטן לרוב, יש להתאים את הריצוף של קרמיקה לאמבטיה עם חיפויי הקיר והתאמת הגוונים לשאר האלמנטים כמו: ארונות אמבט, מקלחון, אמבטיה או הג’קוזי. אם בחרתם בדוגמא מצוירת לרצפות חדר הרחצה, חיפוי הקיר חייב להיות חלק, כך שחדר הרחצה לא יהיה מצועצע. יש לדאוג לאחסון נכון ומדויק של כל החפתים שישמשו אתכם ולכן בחירה של ארונות שיספיקו בחלל, צריכה אף היא להיות מושכלת. גודל הקרמיקה הינו שיקול חשוב ויש לדאוג כי הרצפה לא תהיה חלקה לשמירה הבטיחות שלכם במקלחת.

בבחירת אריחים מקרמיקה לחדר הרחצה, כדאי כי תלכו על פי הטעם האישי שלכם ולא על פי האופנה, כי סך הכול, אתם אלה שתשתמשו בחדר הרחצה ולכם צריכה להיות תחושה של נוחות בחדר אינטימי זה שמקנה לכם התרעננות ורוגע.

אריחי קרמיקה מזוגגים

אריחי קרמיקה לאמבטיה מזוגגים הם מבין הנפוצים יותר וכוללים גדלים שונים שיתאימו לחלל זה, בין אם מדובר על חדר רחצה גדול או  קטן יותר. יש לבחור אריחים העשויים מקרמיקה שהתחזוקה שלהם תהיה קלה והם יהיו אף עמידים בפני כתמים. מומלץ תמיד לקבל הוראות תחזוקה מהמוכר שמכר לכם את אריחי הקרמיקה באולם התצוגה.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

מזון לכלבים

5 סוגי המזון לכלבים הטובים ביותר לשנת 2020

מדי שנה יוצאים לשוק מגוון סוגים של מזון לכלבים. חלקם מבוססים על מזון שקיים בשוק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *