דף הבית / שוק ההון / מהו מסחר יומי בשוק ההון

מהו מסחר יומי בשוק ההון

וודאי לא פעם נתקלתם ברחבי האינטרנט, ברשתות החבריות או כפרסומות שונות שעולות לכם, באנשים אשר מספרים כי הם משקיעים בשוק ההון באופן יומי ומרוויחים מכך לא מעט. הסיפור על אותם האנשים אשר משקיעים כמה שעות ביום מהמחשב הביתי שלהם ומרוויחים מכך כסף רב, נשמע סיפור לכאורה לא ריאלי אך בו בזמן, גם מעניין ומפתה. אם תהיתם במה מדובר, כדאי שתדעו שמסחר יומי בשוק ההון הוא אכן דבר אשר יכול להניב רווחים יפים, אך רק כאשר הוא מתבצע בתנאים ספציפיים ובצורה נכונה.

מסחר יומי בשוק ההון

מסחר יומי בשוק ההון – במה בדיוק מדובר

בוודאי שמעתם לא פעם על השקעה ארוכת טווח במניות, של אנשים כאלו ואחרים. השקעה במניה היא רכישת מניה, לצורת מכירתה בבוא העת בסכומים הרבה יותר גבוהים. בעוד שהשקעה במניות היא לרוב דבר המתבצע לטווח הרחוק, מסחר יומי בשוק ההון עוסק ברכישת ניירות ערך או מניות, לצורך מכירתם עוד באותו היום, בהתאם לתנודות מחיר ושווי המניה בגרפים שונים. הסוחרים בשוק ההון באופן יומי לרוב מוכרים את כל המניות אותן הם רוכשים עד סוף יום המסחר. במקרים בודדים ישאירו אצלם סוחרי שוק ההון באופן יומי מניה עד ליום המסחר הבא, וזאת לאחר שחישבו את התועלת שבדבר באופן מדוקדק וקפדני. כיום ישנם לא מעט אנשים אשר סוחרים בשוק ההון באופן יומי.

האם כל אחד יכול לבצע מסחר יומי בשוק ההון

מסחר יומי בשוק ההון זה דבר הרלוונטי לכל אדם אשר יש לו סכום כסף התחלתי להשקיע ברכישת מניה כלשהי או נייר ערך כלשהו. מכיוון שהמסחר עצמו יכול להתבצע מהמחשב בביתך הפרטי, הלא שמדובר בדבר קל ונוח. אולם, חשוב מאוד לדעת בטרם מנסים להתחיל לסחור באופן יומי בשוק ההון, כי ללא ידע רלוונטי, אסטרטגיות נכונות, זיהוי הזדמנויות, קור רוח ורציונליות, לא קל בכלל  להצליח להרוויח בשוק ההון ולא פעם, אנשים המשקיעים ללא ידע וללא כל הפרמטרים הנדרשים לצורך השקעה, מוצאים את עצמם מפסידים מכך. בטרם מתחילים להשקיע בשוק ההון במסחר יומי, יש ללמוד היטב כיצד לעשות זאת בצורה נכונה, שקולה ואחראית.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

איך לקנות מניות

איך לקנות מניות? כמה זה יעלה לכם? – המדריך השלם

עד שנות השמונים, עולם המניות היה יחסית עולם סגור במובן הזה, שרק אנשי עסקים ומשקיעים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *