דף הבית / דינים וחוזים / יתרונות של עו”ד המשלב בתחומי המקרקעין והמשפחה.

יתרונות של עו”ד המשלב בתחומי המקרקעין והמשפחה.

תהליך רכישת דירה בכלל , וביצוע עסקת מקרקעין בפרט הוא תהליך שצריך להיות בטווח ומקצועי, לדעת כיצד להיכנס אליו בצעדים איטיים אבל נכונים ולבסוף להצליח בעסקת המקרקעין, יש לא מעט היטלים ותשלומים שצריך להיות מודעים אליהם טרם הרכישה, והכי חשוב איך לא להתפתות לנכסים או עסקאות שלא תמיד ייטבו איתכם.

ישנם הרבה משרדי עו”ד המתמחים בסוג אחד של תחומי מקרקעין, אך מה קורה אם במהלך רכישת דירה בני הזוג מתגרשים, או חלילה ישנם תביעות הנוגעות לתחום זה ? עליהם לפנות למגשר או לעו”ד המתמחה בתחום דיני משפחה, או שישנה אפשרות נוספת והיא לפנות למשרד המספק את שני השירותים הללו ביחד, גם דיני מקרקעין וגם דיני משפחה.

לבצע עסקה נכונה ובטוחה

ביצוע עסקת מקרקעין נכונה היא כללית מידי חשוב לבצע אותה בצורה בטוחה, עסקאות מסוג זה הן עסקאות בסיכונים גבוהים ולכן יש להתייעץ עם עו”ד מומחה ומקצועי בתחום.

נכון הדבר גם לגבי תחום דיני משפחה, צריך עו”ד המתמחה בתחום עם ידע וניסיון במגוון רחב של סיטואציות.

מספיקה טעות אחת קטנה שיכולה להביא לאובדן כסף ותוצאות שליליות אז למה להיכנס לפח הזה.רישוי עסקים

להחזיר את השקט הנפשי למשפחה ולבית

כדי שטעות קריטית לא תקרה לכם מומלץ לפנות למי שבאמת יודע מה הוא עושה, ומבצע זאת במשך שנים רבות.  משרד עורכי דין יהודית אהרוני מתמחה בשירותים משפטיים כמו נדל”ן ומשפחה, הם בונים תהליכים מקצועיים והתחומים החופפים מקרקעין ונדל”ן הם השילוב המנצח שעוזר למשפחות רבות לחיות בשקט נפשי. בין הפרויקטים שצוות המשרד עוזר להגיע לפתרונות תוכלו למצוא גם את הנושאים הבאים: פירוק שיתוף בדירת מגורים, פירוק שיתוף במקרקעין בירושה, מתנות במשפחה וכיוצא בזה.

אז כדי להיות בטוחים שאתם עושים את העסקה הנכונה בזמן, ובמקום הנכון עו”ד יהודית אהרוני תדאג לזה ותעזור לכם לבצע אותה כנדרש.

 

אודות miri

שווה לבדוק גם את

הסכם גירושין בין בני זוג – לסיים בטוב

חוששים מפני מצב שבו תאלצו להתגרש, אך התנאים יהיו לרעתכם בכל הנוגע לחלוקת הרכוש, דבר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *