דף הבית / עסקים והון אנושי / טלמרקטינג לעסקים- כיצד מתחילים?

טלמרקטינג לעסקים- כיצד מתחילים?

אחד מהכלים המקצועיים ביותר עבור כל בית עסק, הינו ללא ספק טלמרקטינג לעסקים. מי שפתח עסק ויש לו יועץ עסקי, יודע, כי אחד הכלים החשובים להצלחתו הינו שיווק טלפוני, ע”י אנשי מכירות מומחים הנמצאים בחברות מיקור חוץ. לחברות אלה, יש מדריכים ואנשי מקצוע מומחים שעורכים תכנית עסקית לשיווק נכון של כל עסק הפונה אליהם. חברות מיקור החוץ, מבצעות פילוח נכון של קהל הלקוחות ועל פי רשימה מדויקת שמגיעה למוקדנים, תתחיל פעולת השיווק הנכונה.

כל חברת מיקור חוץ, אשר תחומה העיקרי הינו טלמרקטינג לעסקים, יודעת, כי עליה להפעיל מערך של מוקדנים במשמרות של בוקר וערב, היות וישנם לקוחות שניתן להשיג בבוקר או כאלה שניתן להשיג אותם בשעות אחה”צ והערב, כאשר הם פנויים מעבודתם ונינוחים יותר.

שירותים נלווים הקשורים לטלמרקטינג עבור בתי העסק והחברותשירות לקוחות

ישנם שירותים נלווים, הקשורים אל טלמרקטינג  לעסקים, כגון ליזום פגישות עם לקוחות, כאשר נציגי החברה ימכרו להם שירותים או מוצרים שונים. שירות זה נקרא “טלמיטינג” והוא מיועד להרבה בעלי עסקים שיש להם לשווק מוצר מורכב או יקר יותר שלא ניתן לשווקו באמצעות שיחה טלפונית. ישנם זמנים אופטימלים לשיחות עם לקוחות ולכן חברות מיקור חוץ, העוסקות רק עם שיווק טלפוני, יודעות מתי ולמי להתקשר וכן באילו שעות.

כל עבודת המחקר, לגבי המוצרים או השירותים של בעלי העסקים, עובר מחקר וניתוח מיד יעייל המחקר יסייע לתכנית השיווק הרלוונטית שתתאים לכל עסק בנפרד, על פי תחומו. בסיום כל רבעון שנתי, חברות מיקור חוץ, מבצעות הפקות לקחים מהפעילות השוטפת, כך שבאמצעו מנגנון שיווקי חכם זה, ניתן יהיה תמיד להתייעל ולשפר את הישגיה של חברות מיקור חוץ העוסקות עם טלמרקטינג לעסקים בעלי עסקים מגיעים לחברות מיקור חוץ מסוימות, הידועות בשיווק טלפוני מזה שנים .

טלמרקטינג עבור עסקים- כלי יעיל להעלאת הרווחים

מותג איכותי, הינו שירות או מוצר שיש עליו ביקורות טובות, קל וחומר, עבור חברות מיקור חוץ אשר עיקר תחומן הינו טלמרקטינג לעסקים. יש לבדוק בקרב חברת שונות ששוכרות את שירותי השיווק הטלפוני של חברה זו או אחרת, אם הם אכן מרוצים, אם לאחר השכרת שירותיה של החברה, העסק רשם עלייה במכירות.

היום, ניתן לשווק הכול, אם חברות ביטוח, עורכי דין, מנהלי חשבונות ומוצרים או שירותים שונים שבעלי העסקים מעוניינים מצד אחד למתג, אך מצד שני למכור באמצעות שיווק טלפוני ואמצעים שונים, אשר יגרמו לאנשים להכיר ולרכוש את המוצרים או השירותים עליהם מדובר. יש להתאים את השירות הזה לעסקים קטנים, בינוניים או גדולים, היות וניתן למצוא שירות זה שמיועד לעסקים קטנים יותר. היום, אין חברה או עסק, אשר אינו מתקיים ושרד, ללא שירותי מיקור חוץ, בתחום השיווק הטלפוני. שיטה זו הגיעה אלינו ישירות מארה”ב והיא משרתת טוב הרבה בעלי עסקים וחברות.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

רישוי עסקים

רישוי עסקים – לנצח את הבירוקרטיה הישראלית

כל מי שמעוניין לפתוח עסק חדש, יודע כי הבירוקרטיה הישראלית היא תחום סבוך ומורכב שלא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *