דף הבית / נדל"ן / עורך דין מקרקעין תל אביב

עורך דין מקרקעין תל אביב

עורך דין מקרקעין עשוי להביא תועלת עבור מגון סיטואציות משפטיות. בין היתר עורך דין מקרקעין יכול לעזור בעת חתימה על הסכמי מכר, יכול לתעל לטובתכם הלקוחות עסקאות חכירה ושכירות, עשוי להועיל רבות בעת רישום בין שותפים, עשוי לגשר בין שותפים, יכול לייעץ עבור פיתוח, יודע לתת את דעתו המקצועית אודות כניסה לשותפות עסקית כזו או אחרת וכדומה. לאור כל זאת חשוב להבין שפנייה אל עורך דין מקרקעין הינה אקטואלית והכרחית- בין אם מדובר על שלב התכנון ובין אם מדובר בשלבים יותר מתקדמים כגון הקמה ותפעול.

השקעה חכמה

רבים מהאנשים שיש ברשותם כמה עשרות אלפי שקלים מיותרים מבקשים להשקיע אותם כראוי, וכיום יותר ויותר אנשים בוחרים להשקיע בנדל”ן ובצדק.  עם זאת, בין הרצון להשקיע בנדל”ן ובין הידע המקצועי להשקיע בנדל”ן יש לא פעם פער עצום, ועליו מומלץ לגשר ע”י דמות מוסמכת שמכירה את התחום על בוריו, וכאן יש להכניס למשוואה עורך דין מקרקעין. כמו כן אם אתם מאזור המרכז, רצוי שתכירו עורך דין מקרקעין תל אביב, וזאת על מנת שהפגישות ביניכם יהיו יותר נוחות, ולא תצטרכו להשקיע בכול פעם מחדש זמן רב על הכביש.

בדיקות מהותיות

מדוע כה חשוב לפנות אל עורך דין מקרקעין ולא אל עורך דין כללי? ובכן כאשר פונים אל עורך דין שמתמחה בתחום, ניתן לדעת שהעליתם את הסיכויים שלכם לצאת כאשר ידכם על העליונה. כך למשל עורך דין שכזה יידע לבחון את הזכויות שלכם מול הגופים שונים, בין אם מדובר על מנהל מקרקעי ישראל, לשכת רישום המקרקעין או ברשם המשכונות. כמו כן עורך דין מקרקעין תל אביב יוודא שכל ההליך האדמיניסטרטיבי ייעשה באופן האפקטיבי ביותר, יבחן האם הנכס המדובר אכן נרכש באופן חוקי, יוודא שאין לנכס חובות או סכנת עיקול, יוודא שהנכס אינו כולל חריגות בנייה בעייתיות וחשוב לא פחות-  גם בכוחו לוודא שהנכס המדובר אכן זהה לאופי הנכס שמופיע בנסח הטאבו.

הוצאה משתלמת

כיוון שכל עסקת נדל”ן כרוכה בלא מעט הוצאות וכל עסקה שכזו עשויה להשפיע באופן ניכר על מצבכם הכלכלי, הרי שאין לסמוך על תחושה ואין לסמוך על אנשים, אלא זה הזמן להעביר את הנכס המדובר כל בדיקה אפשרית, לבחון את תנאי החוזה מכל זווית ואף לבחון בשנית אופציות חלופיות. כל זאת אין לעשות לבד, אלא רק באמצעותו של עו”ד שבקיא בתחום, וזאת על מנת לוודא שלא סיכנתם את הונכם. לאור כל זאת יש להבין שאין להתייחס אל עורך דין מקרקעין כאל הוצאה נוספת, אלא יש להתייחס אליו כאל דמות שעשויה להרוויח עבורכם לא מעט ואף להציל את ממונכם. כל שנותר לעשות זה לבחון רזומה, את רמת המקצועיות ואת היחס הבין אישי. שיהיה בהצלחה.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

שיפוץ בניין מגורים

רוצים לשפץ את הבניין שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל? דבר ראשון, מצאו איש מקצוע שינהל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *