דף הבית / כללי / אל תוותרו על האופציה לעשות תואר שני במנהל עסקים

אל תוותרו על האופציה לעשות תואר שני במנהל עסקים

אם אתם בוגרים התואר הראשון במנהל עסקים ואם החלטתם שאתם רוצים להיות עוד יותר מקצועיים במה שאתם עושים, אז אין ספק שעכשיו זה הזמן הנכון לעשות את זה. כל מה שאתם צריכים לעשות לשם כך זה רק להליט שאתם רוצים לעשות תואר שני במנהל עסקים, והאמת היא, שזה בהחלט תואר שלא כדאי לוותר עליו. אומנם זה נכון שבוודאי התואר הראשון בתחום הזה נתן לכם לא מעט כלים ואולי אפילו יש לכם ניסיון מעשי, אך התואר השני יהפוך אתכם לעוד יותר מקצועיים בתחום, מה שאומר שהמשרות שתוכלו לקבל אחריו תהיינה עוד יותר טובות, מעניינות ומכניסות.

לימודים מרתקים לכל אורך התואר

תואר שני במנהל עסקים הוא תואר מעניין ביותר, והוא כולל לא מעט נושאים שבהם הסטודנטים יעמיקו את ידיעותיהם. כמו כן, מעבר ללימודים הכלליים שתעשו במסגרת התואר, תהייה לכם אפשרות גם לבחור התמחות שבה תעמיקו עוד יותר את הידע, והאפשרויות הן: התמחות במימון, התמחות בשיווק, התמחות בניהול מערכות מידע וטכנולוגיה, ניהול רב תחומי  או התמחות בניהול משאבי הטבע והסביבה. לכל אחד מכם יכול להיות תחום אחר שימשוך אותו יותר ולכן חשוב לדעת שכל האופציות האלה עומדות בפניכם.

לימודים ועבודה

כשמדברים על תואר שני, בין אם זה בתחום מנהל העסקים ובין אם זה בכל תחום אחר, מדברים למעשה על אנשים שרובם כבר עובדים בעבודות שונות. לכן, אם גם אתם עובדים, כדאי שתבחרו ללמוד את התואר השני במקום שבו תהייה לכם אפשרות גם לשלב אותו עם העבודה ועם חיי השגרה שלכם. רק כך תרגישו שהתואר באמת מקדם אתכם ומאפשר לכם להתפתח, ואין ספק שזו אחת מהמטרות שבגללה אתן בוחרים ללמוד.

אודות אורן זכאי

אורן זכאי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, חי את תחום הכלכלה, מנסה "לנצח" את השוק (אך לא תמיד בהצלחה), ומביא לכם הקוראים, מגוון ידיעות וחדשות מהתחום.

שווה לבדוק גם את

עברייני מין במקום העבודה

התמודדות נכונה עם עברייני מין במקום העבודה

הטרדות מיניות וסבל בשל עבודה בקרבת עברייני מין יכולים להיפסק בסיוע החוק עבור אישה או …