דף הבית / כללי / מענה אנושי טלפוני לעסקים זו בחירה נכונה

מענה אנושי טלפוני לעסקים זו בחירה נכונה

אם אתם מנהלים בימינו עסק גדול ומצליח, אתם בוודאי מודעים לתחרות שסובבת אתכם, כי למעשה העידן שבו אנחנו חיים הוא עידן מאוד תחרותי. זה כבר לא מספיק לתת לכל לקוח מוצר מצוין או אחריות לשנים, כי הלקוחות של ימינו מצפים גם למענה מהיר, כך שאם אתם רוצים להצליח לעמוד בתחרות, עליכם להגביר את הקצב. לקוח שיתקשר אליכם ולא תענו לו לטלפון הוא לקוח שמהר מאוד יפנה אל המתחרה שלכם, ולכן למעשה כדאי לכם למצוא פתרון לעניין ולהפוך את העסק לזמין בכל עת.

למידע נוסף על השירות של חברת ביפר: http://www.beeper.co.il/?CategoryID=173

מענה בכל רגע

על מנת שתוכלו גם אתם להיות זמינים 24 שעות ביממה, אתם לא באמת יכולים להעסיק את המזכירים והמזכירות שלכם בכל רגע, ולכן עדיף למצוא פתרון אחר. הפתרון הטוב ביותר אשר אותו בחרו כבר הרבה בעלי עסקים, זה להזמין שירות של מענה אנושי טלפוני לעסקים, והאמת היא, שמומלץ גם לכם לשקול זאת. מדובר על שירות מתקדם במיוחד שאפשר להזמין מחברות שעוסקות בתחום הזה, וכך למעשה תהייה לכם אפשרות לדאוג לזה שכל לקוח יקבל מכם תשובה ומענה בכל רגע.

איך  זה עובד

מענה אנושי טלפוני לעסקים הוא שירות אשר במסגרתו יושבים טלפנים ויכולים לענות בשם העסק שלכם על כל שיחה. אין זה משנה אם הלקוחות מתקשרים באמצע הלילה או בבוקר, כי בכל מקרה הטלפנים המקצועיים יוכלו לענות להם וכך מבחינת הלקוח יש מענה בעסק שלכם תמיד. הטלפנים יוכלו לתת ללקוחות מידע בסיסי על העסק, לקבוע עבורכם פגישות ולבצע פעולות דומות, ולמעשה כך העסק שלכם ממשיך להרוויח גם כשאיש לא עובד בו. השירות אומנם עולה כסף אך מדובר על השקעה משתלמת במיוחד ולכן זה מומלץ.

אודות אורן זכאי

אורן זכאי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, חי את תחום הכלכלה, מנסה "לנצח" את השוק (אך לא תמיד בהצלחה), ומביא לכם הקוראים, מגוון ידיעות וחדשות מהתחום.

שווה לבדוק גם את

AGT של מתי כוכבי - ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

AGT של מתי כוכבי – ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

חברת גרטנר הינה חברת מחקר בינלאומית, אשר מפרסמת אחת לתקופה את רשימת ה- Cool Vendors …