דף הבית / כללי / החזרי מס

החזרי מס

בדרך כלל בכל הקשור למס הכנסה גורם לרבים להירתע ולא להתעסק, אך כאשר ההצעה היא החזרי מס, לרוב אנחנו נקפוץ על ההצעה.

כיום, עם הנגישות הרבה לכל האמצעים דרך אתרי האינטרנט, ניתן לדרוש דרכם גם החזרי מס תוך כדי מילוי טופס וקבלת הודעת הפתעה ביום בהיר אחד. בכדי לדעת אם יש לך סיכוי לקבל החזרי מס, ראשית כל תשאל את עצמך מספר שאלות כגון: האם אני עובד במשרה שמשלמת לי מעל 5000 ₪ ברוטו לגבר ומעל 4500 ₪ לאישה? האם השתחררתי מהצבא לא מזמן? האם עליתי לארץ ממדינה אחרת? האם עברתי למקום עבודה אחר? האם אני מתגורר בישוב ספר הנקרא גם עיירת פיתוח? האם יש לי ילדים מתחת לגיל 18? האם אני חד הורה? האם יש לי ילדים על לקויי למידה? האם תרמתי למוסד מוכר למס הכנסה?

ウィップル名誉教授たちは、被験者を 機能的磁気共鳴映像法 装置で計測し、性的に興奮したときの脳の反応を研究している. そしてこれはそんな我が子が趣味で焼いたチーズケーキ medizon.jp 「空気を沢山入れてふわふわにたっぷり混ぜてあるよ」 の言葉通りめっちゃふわっふわ お前ってやつは実に器用だな

יש עוד שאלות רבות שניתן לשאול, בכדי לוודא אם אכן מגיע לכם החזרי מס ממס הכנסה, אז בכדי לחסוך את כל הטרחה בהגשת הטפסים וחיפוש אחר מסמכים ספציפיים, כדאי לגשת לחברה העוסקת בתחום ועושה בשבילכם את כל התהליך, עד לקבלת התשלום. ברוב המקרים לא היה לכם מה להפסיד, מאחר שבמידה ולא תהיו זכאים להחזר מס, לא תאלצו לשלם, אלא תקבלו שירות בחינם ובמידה ואכן תהיו זכאים, אומנם תאלצו לשלם אחוז מסוים לחברה שטרחה עבורכם, אך הסכום יתגמד לעומת הזכייה שתקבלו באופן מפתיע.

למה חשוב למהר?

מאחר שישנו חוק התיישנות שעובד גם לרעתנו ואומר כי בכל פעם באפשרותנו לבדוק רק 6 שנים אחורה. לכן במידה ואתם חושבים שמגיע לכם החזרי מס על פעולה שהתרחשה לפני יותר מ-6 שנים, כנראה שפספסתם את הרכבת, אך בכל מקרה כדאי לבדוק כמה שיותר מהר את הנושא, בכדי לצאת נשכרים ולקבל את מה שמגיע לכם. במידה ותפנו למס הכנסה באופן עצמאי, התהליך יכול להתארך עד כחצי שנה, אך במידה ותפנו אל חברת החזרי מס, הניסיון שלהם ישפיע ותוכלו לראות את הכסף אפילו תוך חודשיים.

אודות אורן זכאי

אורן זכאי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, חי את תחום הכלכלה, מנסה "לנצח" את השוק (אך לא תמיד בהצלחה), ומביא לכם הקוראים, מגוון ידיעות וחדשות מהתחום.

שווה לבדוק גם את

AGT של מתי כוכבי - ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

AGT של מתי כוכבי – ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

חברת גרטנר הינה חברת מחקר בינלאומית, אשר מפרסמת אחת לתקופה את רשימת ה- Cool Vendors …