דף הבית / טכנולוגיה ואינטרנט / גולשים מהר לכל מקום בעולם

גולשים מהר לכל מקום בעולם

ככל שהעולם הולך ומתקדם יש נתון אחד שהולך ונהייה ברור יותר ויותר: אנחנו כולנו, כמעט ללא יוצא מן הכלל, תלויים באינטרנט. יש אומנם מי שכל העבודה שלו מתנהל אונליין ויש אחרים שרק עושים בו שימוש שולי, אך בסופו של יום כולנו רוצים את חיבור האינטרנט הכי טוב שיש לבית ולמשרד. זו הסיבה לכך שהנושא של מהירות גלישה חייב לעניין כל אחד מאיתנו בשלב כזה או אחר, כי אם הטכנולוגיה כבר קיימת אז למה שלא נשתמש בה, נהנה ממנה ונגלוש בשיא המהירות?

למה לא כדאי להתפשר על מהירות נמוכה?

מהירות גלישה זה אחד מאותם הדברים שכדאי להיות מודעים אליהם וכדאי לבדוק אותם מידי פעם, כי כאשר יש לנו אפשרות לגלוש מהר יותר אנחנו יכולים לחסוך זמן. זה נכון לגבי משרדים שיש בהם עשרות מכשירים שמחוברים בו זמנית לאותה הרשת אך זה נכון גם לבית פרטי שבו יש מעט מכשירים. העניין הוא שכאשר המהירות גבוהה יותר אנחנו יכולים להוריד קבצים, להעלות, לצפות בסרטים, לנהל שיחות וידאו ולעשות עוד שלל פעולות ללא הגבלה.

האם זה משתלם כלכלית?

אומנם היום בתחום האינטרנט בארץ יש כבר יותר מתחרים, מה שמוביל לעיתים להוזלת המחירים, אך מצד שני, עדיין אנחנו נדרשים לשלם לא מעט על אינטרנט מהיר. בבואנו לבדוק את כדאיות העניין אנחנו מגלים שאכן משתלם לעשות חבילת גלישה מהירה, כי גלישה מהירה זו איכות חיים אחרת. כל מי שעובד עם המחשב יודע לומר כמה זה מעצבן כשהקצבים נתקעים או כשפתאום האינטרנט לא מגיב מספיק מהר, ואין כל סיבה לסבול מתופעות כאלה בימינו. אתם תראו שתיהנו מאוד מהגלישה אם תבחרו חבילה מהירה ושווה להשקיע בכך.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

קורס פייתון

כך תדעו איזה שפת תכנות כדאי לכם ללמוד ?

כל מי שרוצה להשתלב בתחום המחשבים צריך לדעת שפת תכנות. במאמר זה תוכלו לקרוא על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *