דף הבית / שוק ההון / שוק ההון למתחילים

שוק ההון למתחילים

יש לכם קצת כסף בצד ואתם רוצים שהכסף יעבוד בשבילכם? תוכלו לנסות להשקיע אותו בבנק באחת מתכניות החיסכון אך האמת היא שהריביות הן מאוד נמוכות ולא מצדיקות השקעה שכזו. אפשרות אחרת היא להשקיע את הכסף בשוק ההון. ניתן להשקיע כל סכום כסף בשוק ההון ולקבל עליו תשואות גבוהות יותר מאשר הריבית בבנק. אבל הבעיה שאינכם מבינים כלום בשוק ההון ותצטרכו הדרכה של שוק ההון למתחילים. כניסה לשוק ההון ללא ידע מוקדם היא דבר בלתי אחראי; אני יכול לדבר הרבה על האפשרויות הגלומות בשוק ההון אבל אם אינכם מבינים איך הוא פועל ואין לכם את הכלים על מנת לחשב סיכונים, סביר להניח שתפסידו את כל כספכם. אם תרצו להשקיע בשוק ההון עומדות בפניכם שתי אפשרויות, האחת היא להשקיע באמצעות קרנות שונות המנהלות את ההשקעות במקומכם והשנייה היא למצוא קורס שוק ההון למתחילים.

אם אתם שואפים להשקיע באופן עצמאי, כלומר להחליט לבד אילו מניות או מוצרים פיננסיים אתם רוצים לקנות או למכור, אז אתם חייבים לימודי שוק ההון למתחילים. היתרון של לימודי שוק ההון למתחילים הוא שהם מתחילים מהיסודות ומלמדים אתכם הכול. אם אין לכם שום רקע בשוק ההון אך תרגישו לא בנוח, בלימודי שוק ההון למתחילים אתם עם אנשים כמותכם. הקורס אינו מסתמך על ידע קודם ופשוט מתחיל מאפס. יש הרבה מאוד דברים שצריך לדעת בשביל להשקיע בשוק ההון בצורה נבונה, זה לא מסובך פשוט צריך שמישהו יסביר לכם.

בקורס ללימודי שוק ההון למתחילים תוכלו ללמוד מהמומחים. כלומר מרצים אשר יש להם ניסיון רב, ידע תאורטי וניסיון מעשי. הם יעבירו לכם את כל הידע הדרוש. במהלך לימודי שוק ההון למתחילים אתם צפויים ללמוד על הבורסה וצורת העבודה שלה; בורסות בישראל ובעולם; השקעות בארץ והשקעות בחו”ל; מושגי היסוד ומשמעותם; איך נקבעים מחירי המניות; איך רוכשים מניות בפועל וזוהי רק ההתחלה. החלק המעניין של לימודי שוק ההון למתחילים מלמד אתכם איך להפחית סיכונים ולפזר את תיק ההשקעות; איך לנתח את המנייה ולהחליט האם להשקיע; מתי לקנות ומתי למכור; אסטרטגיות השקעה ומהם הכוחות הפועלים על שוק ההון. כלומר מה מביא לעלייה או ירידה בשוק ואיך ניתן לצפות לזה מראש.

לימודי שוק ההון למתחילים הם בהחלט כיוון לימודים טוב עבור צעירים ומבוגרים. בעזרת הלימודים ניתן להשתלב בשוק ההון, הן באופן משקיע עצמאי או בחברות המתעסקות בשוק ההון. כל אחד חופשי לקחת את זה לאיזה כיוון שירצה, רבים מהאנשים בוחרים בלימודי שוק ההון למתחילים אך ורק בשביל לייצר עבורכם הכנסה פסיבית צדדית ולאו דווקא בתור עיסוק עיקרי. קורס שוק ההון למתחילים נותן לכם את הידע והכלים הדרושים, לאן תיקחו את זה ומה תעשו עם זה זו כבר ההחלטה האישית שלכם.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

איך לקנות מניות

איך לקנות מניות? כמה זה יעלה לכם? – המדריך השלם

עד שנות השמונים, עולם המניות היה יחסית עולם סגור במובן הזה, שרק אנשי עסקים ומשקיעים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *