כמה עולה שיפוץ דירה קטנה

האם הגודל קובע? רבים שואלים את עצמם את כמה גודל הדירה משפיע על עלות השיפוצים בה. השאלה אינה פשוטה כלל וכלל, והתשובה הכללית היא: תלוי. תלוי בהיקף השיפוץ ומה הוא כולל. למשל, כאשר מחליפים דלתות, מספר הדלתות לא תמיד משתנה כל כך ביחס לגודל הדירה, זה תלוי יותר במבנה שלה. אך כאשר מדובר בהנחת רצפות – הגודל משנה ועוד איך. כך, כאשר אתם מנסים לחשב את התקציב לביצוע שיפוץ הדירה, חשוב מאוד שתפנו למספר אנשי מקצוע. בפסקאות הבאות נסביר לכם כיצד ניתן להתמקח במחירים ולקבל מחירים משתלמים בביצוע שיפוץ בדירה קטנה.

פחות מטרים – פחות חומרים

אין ספק שעבור המשפץ דירה קטנה יכולה להיות עבודה יחסית פשוטה. היא דורשת שימוש בפחות חומרים – כל חומר שהוא. בדרך כלל גם ניתן לחסוך בכוח אדם, מה שגם הופך את התהליך לפשוט ומשתלם יותר. באופן כללי, שיפוץ כללי של הדירה (ללא תשתיות) ניתן לחשב באמצעות עלות למטר מרובע. לפיכך, ככל שיש לכם פחות מהם, כך גם המחיר של השיפוץ יורד בהדרגה. ניתן לדון בכך עם האנשים השונים שאתם שוקלים לשכור את שירותיהם לביצוע השיפוץ.

זמן זה כסף

העניין של העלות מושפע באופן ישיר גם מהזמן. כלומר, עדיף לכם לבחור במומחה שיבצע את העבודה בזמן הקצר ביותר – אפילו אם זה עולה קצת יותר. בעיקר כאשר הדירה מיועדת להשכרה לצד ג’. נסביר מדוע מדובר במקרה שבו מוצדק לשלם קצת יותר. ככל שתסיימו את השיפוץ מהר יותר, כך תשכירו אותה בזמן הקרוב ביותר, ותתחילו לראות רווחים. לכן, אם אתם יכולים לעשות את השיפוץ במשך שבוע אחד מרוכז, במקום חודש “מרוח” – אתם מרוויחים שלושה שבועות של השכרה, וגם את הזמן הפרטי והאישי שלכם. לכם מדובר בהשקעה נכונה ומשתלמת.

הכול עניין של שיקולים

כפי שנעשה ברור מהדוגמאות כאן, אתם בוודאי מבינים שלכל החלטה יש שיקולים רבים, ולא הכול שחור ולבן בעניין ביצוע שיפוצים והמחיר שלהם. מה שחשוב הינו למצוא את האדם המתאים לניהול וביצוע המשימה, משום שכאשר אתם יודעים שעשיתם את הבחירה הנכונה בתחום הזה – אתם תהיו הרבה יותר רגועים לעל אורך התהליך. והדבר אפשרי באמצעות ביצוע סקר שוק איכותי ומתאים.

באמצעות אתר 2FIX תוכלו לבצע השוואת מחירים אמיתית מול אנשי מקצוע מובילים בתחום ולעשות החלטה מושכלת ונכונה שלא תצטרכו להתחרט עליה מאוחר יותר. האתר בוחר אך ורק את אנשי המקצוע הטובים והאיכותיים ביותר בתחום, בעלי ניסיון מוכח ופידבקים חיוביים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *