כיצד בונים אתרים מצליחים – כפיר מגן

על מנת לתכנן אתר אינטרנט מוצלח שבו הגולשים ישארו זמן רב עד ליצירת קשר, ולרכישה – חשוב לעבוד בצורה של שלבים ותכנון מוקדם. כפיר מגן, איש הייטק העוסק בפיתוח קוד ובניית אתרי אינטרנט, מסביר על השלבים הנכונים לבניית אתר מוצלח.

  • תכנון האתר – לפי כפיר מגן, כדי לבנות אתר אינטרנט מוצלח וטוב, חשוב בראשית לתכנן את האתר בצורה נכונה. יש לחשוב על הקוסנפט הכללי של האתר, על התאמת האתר לקהל היעד, לבחור את כלי האינטרנט המתאמים לבניית האתר, ולדעת מה יהיה סגנון העיצוב ומי יכתוב את התכנים לאתר.
  • הגדרת קהל היעד – לפני בניית האתר, הגדירו לעצמכם את קהל היעד. הגדרת קהל היעד היא חלק מכריע בתכנון האתר. הגדירו את קהל היעד שלכם, והתאימו את האתר איליו. לדוגמא, אם אני, כפיר מגן, מקדם אתרים, רוצה לבנות אתר לקידום אתרים, מן הסתר קהל היעד שלי הוא בעלי עסקים ויזמים. ולכן, חשוב שהאתר שאבנה יהיה כמה שיותר אינפורמטיבי, וענייני.
  • לשם כך, כבר בעמוד הבית אציג את שירותי קידום האתרים שלי, ואתן מידע חיוני על השירות, וחשוב שאוסיף קטגוריות שבהן דף הבית, הסבר על השירות, אודות, מאמרים ומידע, המלצות ויצירת קשר.
  • אל תוותרו על עיצוב – למרות שכיום ניתן לבנות אתרים חינם דרך ממשקים כמו וורדפרס, ZIP ועוד, חשוב בבניית האתר שלכם, לא לוותר על עיצוב של אנשי המקצוע. האתר הוא הפנים של העסק שלכם, וחשוב שיהיה מושקע ואיכותי.
  • תוכן – למרות שאתם בעלי עסק מומחים בתחום שלכם, ואתם בוודאי יודעים הכל על העסק, זה לא אומר בהכרח שתוכלו להסביר בכתב על העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. לכן, חשוב את כתיבת התוכן לאתר לעשות על ידי אנשי מקצוע כמו כותבי תוכן שיווקי, שיכולים לכתוב על העסק שלכם בצורה טובה ושיווקית יותר.
  • לאחר שהאתר מוכן – הזינו מאמרים! – כדי להפוך את האתר לפופולארי ומקודם, חשוב להזין באתר מאמרים לקידום כל הזמן. קדום באמצעות מאמרים, גם אם אינכם משתמשים במקדם אתרים, יכול להיעשות לבד.

בנוסף חשוב להתמקד במילים נפוצות לחיפוש בגוגל של השירות, כמו למשל ‘קידום אתרים’, ‘בניית אתרים’, ‘קידום אתרים אורגני’ ועוד. שיטת הקידום עובדת בקידום כל העסקים ולכל סוגי בתי העסק.

בהצלחה!

1 מחשבה על “כיצד בונים אתרים מצליחים – כפיר מגן”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *