דף הבית / ביטוח / איך משיגים יותר ביטחון בחיים?

איך משיגים יותר ביטחון בחיים?

אם נשאל את עצמנו שאלה פילוסופית מה בעצם מחפש האדם, אנחנו נראה שבדרך כלל התשובה תהייה די בנאלית וברורה, היא האדם מחפש ביטחון. בדרך כלל זו הסיבה שגורמת לנו למסד יחסים ולהתחתן, כי כך נדמה לנו שהקשר הזוגי ישיאר לעד וכי הוא יהיה יותר בטוח. זה נכון גם לגבי העבודה, בחירת הלימודים וכל דבר אחר שאנחנו עושים בחיים, והסיבה האמיתית לכך היא שאין עירבון לשום דבר בחיים. כלומר, אנחנו לא יודעים מה יוליד יום ומה יכול לקרות לנו מחר או אפילו עוד חצי שעה, וזו גם הסיבה שבגללה כדאי לפנות אל חברת ביטוח ולבדוק איזה סוגים של ביטוחים צריכים לעניין, כי למה להשאיר הכול ליד הגורל?

האם זו ״זריקה״ של כסף על בסיס חודשי?

בהחלט כן, וזה גם מה שאנחנו מצפים ומקווים שיקרה! כלומר, אנחנו עושים היום ביטוח רכב, דירה, נכות ועוד הרבה ביטוחים אחרים כדי להרגיש יותר מוגנים, וכולנו עושים זאת עם אותה תקווה בלב: שלעולם לא נצטרך להפעיל את הביטוח. במובן הזה בהחלט אפשר לראות את ההוצאה הכלכלית הזאת כבזבוז, שכן מדובר בסופו של דבר על מאות שקלים בחודש. עם זאת, ולמרות שאף אחד לא אוהב להרגיש שהוא מבזבז את הכסף שלו, עדיף ״לזרוק״ את הכסף הזה בכל חודש מחדש כדי שתהייה לכם ידיעה ברורה שאם משהו חלילה יקרה, יהיה לכם אל מי לפנות.

במה ביטוחים עוזרים?

ראשית, הם מסייעים מבחינת ההרגשה, כי אם ניסע לחו״ל ללא ביטוח הנסיעות אנחנו עלולים להרגיש הרבה יותר פגיעים. שנית, הם יכולים לסייע מבחינה פרקטית כי לא אחת לאדם הפרטי, אפילו אם הוא עובד מאוד קשה, לא יהיה מהיכן לגייס את כל הכסף שצריך כדי לעבור טיפול רפואי דחוף, כדי לממן חילוץ בשטח או כדי להתמודד עם כל קושי אחר.

אודות miri

שווה לבדוק גם את

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים

מאמני כושר בישראל בוחרים לבטח את עצמם בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמנים

מאמן יקר, למדת, עמלת, התאמנת, התנסית, ביטוח אחריות מקצועית למאמנים כבר עשית?   ביטוח למאמנים …

תגובה אחת

  1. אחד הדברים החשובים שאפשר לעשות כדיי לבטח את עצמנו באחד המקומות המסוכנים ביותר שיש, הכביש, הוא ביטוח לרכב . ממליצה לכל אחד ממש לא לוותר על זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *