דף הבית / כללי / ההתמודדות הנכונה עם הוצאה לפועל

ההתמודדות הנכונה עם הוצאה לפועל

למרות שרוב האנשים היו רוצים לדעת כיצד להתנהל בצורה נכונה מבחינה כלכלית, לא כולם עושים את זה, ויש הרבה אנשים שמוצאים את עצמם בחובות גדולים.

לעיתים החובות האלה מגיעים למצב שבו ההוצאה לפועל מתערבת בעניין, שכן זה הגוף שאחראי על כך שפסקי דין בנושא חובות ותשלומים ייכנסו לתוקף. זה קרה גם לכם וההוצאה לפועל מתחילה לפעול נגדכם? אם כך, הדבר הראשון שאתם חייבים לעשות הוא להבין שאין לכם כל סיבה להתמודד לבד במערכה הזאת, כי בדיוק עבור מצבים כאלה קיימים עורכי דין שעוסקים בתחום ההוצאה לפועל.

מה מותר להוצאה לפועל לעשות?

רוב האנשים שההוצאה לפועל פונה אליהם לא באמת יודעים מה מותר לגוף הזה לעשות ומה לא, ולכן ניתן לומר שכוח ההרתעה של גוף זה הוא כוח משמעותי ביותר. אם אתם כן רוצים לדעת טוב יותר מהם החובות שלכם ומהן הזכויות שלכם, פנו לקבלת שירות של עורך דין הוצאה לפועל. אדם שהוא עורך דין הוצאה לפועל הוא איש מקצוע שמכיר את התחום הזה ובעיקר, הוא מכיר את החוק, כך שהוא יודע לומר מה אסור ומה מותר לעשות לכם כתוצאה מכך שלא שילמתם.

מדוע עו”ד כזה יעזור לכם?

עורך דין שעוסק בתחום ההוצאה לפועל יכול, על ידי כך שהוא מכיר את התחום מקרוב, לדעת כיצד לפנות אל ההוצאה לפועל. הוא יודע האם בכל תיק יש סיכוי להוריד את העונש, האם אפשר לבקש בקשות מיוחדות להתחשבות כתוצאה מנסיבות שונות והוא גם יודע האם יש סיכוי לבטל את העניין באופן מלא. אנשים שכלל לא מכירים את התחום הזה יתקשו מאוד להגן על עצמם ועל הזכויות שלהם ולכן עדיף לפנות אל עו”ד בעל ניסיון.

מידע נוסף על הוצאה לפועל – באתר של עו”ד לאה לב קליין.

אודות אורן זכאי

אורן זכאי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, חי את תחום הכלכלה, מנסה "לנצח" את השוק (אך לא תמיד בהצלחה), ומביא לכם הקוראים, מגוון ידיעות וחדשות מהתחום.

שווה לבדוק גם את

בדי ריפוד – איך למצוא נכון

כאשר אתם מעוניינים לרכוש בדי ריפוד חשוב מאוד לבדוק מהיכן אתם מתכוונים לרכוש את בדי …