דף הבית / אירועים / משחקי שולחן לאירועים עסקיים

משחקי שולחן לאירועים עסקיים

כל בית עסק יודע עד כמה חשוב המרקם החברתי של כל העובדים במקום. שבירה של ריחוק בין כל צוות העובדים הינה הכרחית על מנת שתיווצר סביבת עבודה שגם יהיה כיף להיות בה וגם כל עובד יהיה חלק בלתי נפרד מעבודת צוות פורייה שתסייע לעסק לצמוח ולהרוויח עוד ועוד.

לשם כך בדיוק מקיימים בכל ארגון עסקי ערבי חברה שנועדו לגבש את אותו המרקם החברתי ולהפוך אנשים שלא ממש שוחחו עד כה לכאלה שגילו שיש להם נושאים רבים מן המשותף, ובפעם הבאה שיחלפו אחד על פני השני במסדרונות בית העסק הם יעשו יותר מאשר לחייך בנימוס.

ערב חברה עם משחקי שולחן לאירועים

כמה אפשר כבר לחזור על אותו ערב גיבוש בחוף הים, ערב גיבוש על האש או יום גיבוש עם מגוון של פעילויות מעייפות בשטח? ככל שתהיו יותר מקוריים כך קרוב לוודאי שהצוות ייהנה מערב גיבוש שבאמת מסייע לגבש את כולם יחדיו. השכרה של משחקי שולחן לאירועים עסקיים מאפשרת שבירה של השגרה ויציאה למסע בזמן בו משחקי שולחן היו הדרך היחידה של כולם לשחק כי משחקים אלקטרוניים עדיין לא ממש פרצו אל השוק של הצרכן הביתי.

משחקים כמו פינג פונג, הוקי אוויר, משחקי פוקר ואף שולחנות המיועדים עבור משחקי ביליארד יכולים להעניק שעות ארוכות של משחק משותף אליו ניתן לחבר רעיונות נוספים שיעצבו את ערב הגיבוש ויהפכו את כל המשתתפים בו לנוסעים בזמן.

לפנק לפנק לפנק

אם כבר בחרתם בפינוק של העובדים עם מבחר של משחקי שולחן לאירועים, כדאי שתשלימו את האווירה של חזרה אל הילדות עם מגוון של ממתקים שפשוט תמיד כיף לאכול. מזרקה של שוקולד ושיפודים העשויים מסוגים שונים של סוכריות שניתן לטבול בשוקולד או לאכול כפי שהם… עמדה של משקאות מיוחדים כמו שייקים רק עם התאמה לגיל השותים עם כמה תוספות של אלכוהול. כל אלה משדרגים את האירוע פי כמה ומחזירים את כל העובדים אל העבר, רגע לפני שהם נוחתים שוב בהווה ומתכוננים אל עוד יום עבודה עם קולגות שהיה כיף להכיר בערב גיבוש מהנה במיוחד.

אודות admin

שווה לבדוק גם את

מאוורר

ארגון יומולדת מחוץ לבית

כיצד מארגנים יומולדת מחוץ לבית בצורה הטובה ביותר? איך מוצאים לוקיישן מעולה? ומהו הציוד שתזדקקו …