דף הבית / עסקים והון אנושי / איזו עבודה מועדפת יש בעיר שלי?

איזו עבודה מועדפת יש בעיר שלי?

אם אתם חיילים או חיילות משוחררים, או שסיימתם שירות לאומי, לידיעתכם מגיע לכם מענק מיוחד בגין עבודה מועדפת – במידה וביצעתם אותה לפרק זמן של 6 חודשים ובתוך שנתיים מיום השחרור או מתום השירות הלאומי.

כדי לזכות במענק, עליכם לעסוק בעבודה שהמדינה הגדירה כמועדפת כמו עבודה בבתי מלון, מפעלי תעשיה, בתי מלאכה, אתרי בניה, תחנות דלק ועוד. הדרך למצוא עבודה מועדפת יכולה היום להיות קלה מאוד ואינה דורשת מכם מאמצים מיותרים. אם תיכנסו לאתר מועדפת בעיר תקבלו היצע נרחב של עבודות מועדפות בכל רחבי הארץ, כך שתוכלו לבחור בעבודה המועדפת עליכם (וגם על מדינת ישראל), אשר נמצאת בקרבת אזור מגוריכם וזאת באופן מידי מבלי להתרוצץ, לחפש או לבזבז זמן יקר.

האתר מועדפת בעיר מאפשר לכם למצוא עבודה מועדפת לחיילים משוחררים לפי אזור מגורים.

טיול שאחרי צבא
נגמר הטיול שאחרי הצבא. הגיע הזמן לעבוד 🙂

מה כדאי לדעת על עבודה מועדפת לחיילים משוחררים?

  • חיילים משוחררים ובנות שירות לאומי זכאים למענק על עבודה מועדפת בהתאם להגדרות המדינה ולאחר שעסקו בה למשך כ- 150 ימים רצופים.
  • חישוב הזכאות בגין עבודה מועדפת יכול להסתמך על ריכוז של שעות מכמה מקומות עבודה במקביל – ובלבד שיהיו 150 ימים רצופים של עבודה.
  • חשוב להדגיש כי מדובר על עבודה למשך 6 חודשים ולא פחות.
  • גם בנות שירות לאומי שהפסיקו את השירות עקב נישואין, זכאיות למענק של עבודה מועדפת.
  • עבודה מועדפת חייבת להיות במשרה מלאה.
  • רצוי מאוד לחפש עבודה מועדפת באזור מגוריכם. אם אתם עובדים בעבודה מועדפת אצל מעסיק שנמצא במרחק חצי שעת ממקום מגוריכם, התנאים אינם פשוטים ולא מקילים עליכם לעמוד בדרישות כדי לקבל את המענק.
  • עבודות פקידות, גם אם הן נעשות בתחומים כלליים, אינן נחשבות לעבודה מועדפת בפועל. (למשל פקידה בחוות גידול, מפעל תעשייתי וכו’).
  • גם עבודה בבית או במוסד עם אנשים בעלי מוגבלויות נחשבת כעבודה מועדפת – כך שתהיו זכאים בגינה למענק.

על מנת לראות את היצע העבודות המועדפות באזור שלכם, גלשו אתר מועדפת בעיר ומצאו את העבודה המועדפת המתאימה לכם ביותר. לרשותכם מגוון נרחב של עבודות, כך שתוכלו בקלות למצוא את המתאימה מכולן.

בהצלחה!

אודות אורן זכאי

אורן זכאי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, חי את תחום הכלכלה, מנסה "לנצח" את השוק (אך לא תמיד בהצלחה), ומביא לכם הקוראים, מגוון ידיעות וחדשות מהתחום.

שווה לבדוק גם את

רישוי עסקים

רישוי עסקים – לנצח את הבירוקרטיה הישראלית

כל מי שמעוניין לפתוח עסק חדש, יודע כי הבירוקרטיה הישראלית היא תחום סבוך ומורכב שלא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *