טיולי ספארי – המשמעות של המילה טיול

יש טיולים ויש טיולים, ורק מי שחווה את זה מבין מה הכוונה. זה כמו לדבר על משהו ולהסביר את הטעם שלו למישהו שלא טעם את זה מעולם. טיולי ספארי זה הטעם האקסטרא הזה, המנה שמשאירה אתכם סקרנים תוך כדי שאתם טועמים, משהו מיוחד שמבינים רק כשחווים בעצמכם.

כשיוצאים לטיול ספארי, צריך מדריך. זה לא משהו שעושים לבד, ואפילו ששמעתם שמישהו עשה את זה בעצמו, זה דבר נדיר, ורוב הסיכויים שאם תנסו, זה יעלה לכם לא רק בכסף רב לשווא, אלא באינספור קשיים שלא כדאי לערום על עצמכם, כי למה לסבול כשיוצאים לחופשה?

טיולי ספארי רק עם אנשי מקצוע

באמת שיש דברים שאתם יכולים לבד. כל טיול לאירופה, כל מסע לארה”ב, ואפילו טיולים למדינות במרכז אמריקה כמו קוסטה ריקה, אפשר לתכנן לבד. יהיו קשיים, נכון, אבל לרוב זה נפתר בקלות יחסית, והדמיון התרבותי רב מהשוני, לפחות ברמת העסקים.

לא כך הדבר במדינות אליהם תיסעו לעשות טיולי ספארי. כשאתם מסתכלים על המדינות הללו, אתם מתחילים להבין, אלו מדינות “עולם שלישי”, עם שפות רבות, פערי תרבות עצומים, ואתגרים שדורשים תיווך מקצועי:

  • אוגנדה
  • בוצואנה
  • טנזניה
  • קניה
  • דרום אפריקה

כל אלו ואחרות הן מדינות שיכולות לאתגר גם טיילים וותיקים, כאלו שכבר “ראו את הכול”, אז למה לבד?

לדעת לקבל עזרה – רק איפה שצריך

יש הרבה חכמה בידיעה מתי לעשות לבד, ומתי לפנות לאיש מקצוע. כל מנהל או יזם מצליח יגיד לכם – כשיש משהו שאפשר להאציל את הסמכות עליו, עשו זאת. פנו את הזמן שלכם לעשות את מה שרק אתם יכולים בעסק, כמו גם בחיים שלכם.

תכנון מקצועי של טיולי ספארי זה מקצוע, ואם זה לא המקצוע שלכם, קבלו עזרה ממי שזה כן המקצוע שלו. בצורה זו אתם יודעים שכל מה שנותר לכם זה לקבל רשימת ציוד מסודרת, לארוז שיהיה לכם הכול בהישג  יד, ולהגיע לנתב”ג. משם אתם בדרך למסע ייחודי ולעיתים משנה חיים בצורה הטובה ביותר.