מיכאל פוליצר – האיש שיספק לכם את כל המידע על שוק ההון

עבור לא מעט אנשים, שוק ההון היא כמו שפה סינית. מדובר בתחום שקשה מאוד להבין, קשה להתמצות, ועוד יותר קשה להסביר. לכן רבים בוחרים לא להיכנס אליו. הם מעדיפים לשים את הכסף שלהם בתוכניות חסכון שונות או להשאיר אותו בחשבונות בנק ולא לשחק איתו, מחשש שהם יפסידו. 

אך אם בוחרים לעבוד עם אנשי מקצוע מתאימים, אזי אפשר ללמוד את התחום, להבין אותו וכמובן להשקיע את הכסף בצורה נכונה. דוגמא לכך הוא מיכאל פוליצר. מדובר על מומחה בתחום שוק ההון אשר יצר קורסים המיועדים לכל מי שרוצה להשתלב בשוק, בין אם יש לו יכולות כלכליות גבוהות או קטנות, בין אם הוא משקיע מתחיל ובין אם הוא משקיע שכבר התעסק בתחום בצורה כזו או אחרת ורוצה להתמחות בו יותר. 

לפני שנסביר מדוע משתלם ללמוד אצל מיקי פוליצר, חשוב להבהיר, מוטב תמיד להשקיע כסף בתהליך למידה לפני שנכנסים לשוק ההון ומשקיעים בו את המשאבים שעומדים לרשותנו. כך אפשר להימנע מטעויות שיכולות להיות בעלות השפעה משמעותית. 

למה משתלם ללמוד על שוק ההון אצל מיכאל פוליצר?

ראשית, מדובר על איש מקצועי, בעל ניסיון רב בתחום, מישהו שאפשר לסמוך עליו שיספק לנו את כל השירותים הרלוונטיים ואת הידע הדרוש לנו בשביל שנוכל להפיק תועלת מרבית מתהליך הלמידה וכמובן בשביל שנוכל להפיק את כל הכלים הרלוונטיים להשקעה בשוק ההון. 

שנית, מדובר על אדם אמין, שאיננו עובד עבור חברה או בית השקעות מסוים. לכן אנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא ישרת את האינטרס שלנו ולא אינטרס של שום גורם אחר. 

שלישית, מיכאל פוליצר הינו אדם שמציע שיטות לימוד איכותיות, מתקדמות ומאוד אפקטיביות.